KBSL · Playoff Yarı Final 2. Maç · 2016-2017 · 2 Mayıs 2017 00:00
Fenerbahçe 3. çeyreği 30-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 21 | 26 | 30 | 20 | 97 |
| Galatasaray | 24 | 17 | 12 | 20 | 73 |
| Fenerbahçe | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.8 sezon ort. 72.4 | Tempo | 77.8 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
124.8 sezon ort. 109.3 | 100 hücumda sayı | 93.8 sezon ort. 103.1 |
58.7% sezon ort. 53.0% | eFG% | 40.4% sezon ort. 48.5% |
11.0% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 16.3% sezon ort. 14.7% |
37.1% sezon ort. 33.8% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 33.5% |
17.3% sezon ort. 18.9% | Serbest atış oranı | 29.4% sezon ort. 16.8% |
22.7% sezon ort. 28.9% | Üçlük payı | 33.8% sezon ort. 31.8% |
| Savunma | ||
93.8 sezon ort. 91.2 | 100 savunmada yenen sayı | 124.8 sezon ort. 93.7 |
40.4% sezon ort. 44.5% | Rakip eFG% | 58.7% sezon ort. 48.8% |
16.3% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 11.0% sezon ort. 22.2% |
33.3% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 37.1% sezon ort. 33.7% |
29.4% sezon ort. 20.1% | Rakip serbest atış oranı | 17.3% sezon ort. 25.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jantel Cherrill Lavender Fenerbahçe · 28 dk+16.1 PIR
- Astou Traore Galatasaray · 27 dk+14.3 PIR
- Candace Parker Williams Fenerbahçe · 29 dk+14.3 PIR
- Birsel Vardarlı Demirmen Fenerbahçe · 27 dk+11.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 22 dk−12.7 PIR
- Kristine Vitola Galatasaray · 25 dk−7.8 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 32 dk−7.7 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 26 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 77.7 | 77.8 | 124.8 | 58.7% | 11.0% | 37.1% | 17.3% | 93.8 | 40.4% | 16.3% | 66.7% | 29.4% | +31.0 |
| Galatasaray | 77.8 | 77.8 | 93.8 | 40.4% | 16.3% | 33.3% | 29.4% | 124.8 | 58.7% | 11.0% | 62.9% | 17.3% | -31.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 41/75 (%54.7) | Saha İçi Şut | 25/68 (%36.8) |
| 35/58 (%60.3) | 2 Sayı | 20/45 (%44.4) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 5/23 (%21.7) |
| 9/13 (%69.2) | Serbest Atış | 18/20 (%90.0) |
| 41 | Ribaund | 36 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 28 | Asist | 17 |
| 10 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 15 |
| 18 | Faul | 19 |
| 131 | Verimlilik (PIR) | 72 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Fenerbahçe 4, Galatasaray 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-1
- 29.12.2016Fenerbahçe 77-55 Galatasaray
- 31.03.2017Galatasaray 89-73 Fenerbahçe
- 28.04.2017Fenerbahçe 83-61 Galatasaray
- 01.05.2017Fenerbahçe 97-73 Galatasaray
- 03.05.2017Galatasaray 63-77 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

