KBSL · 25. Hafta · 2017-2018 · 8 Nisan 2018 00:00
Fenerbahçe 3. çeyreği 21-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 17 | 18 | 21 | 19 | 75 |
| Galatasaray | 21 | 11 | 11 | 25 | 68 |
| Fenerbahçe | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.0 sezon ort. 70.0 | Tempo | 72.0 sezon ort. 73.0 |
| Hücum | ||
105.8 sezon ort. 106.9 | 100 hücumda sayı | 92.9 sezon ort. 102.6 |
48.2% sezon ort. 50.2% | eFG% | 41.8% sezon ort. 46.9% |
12.7% sezon ort. 14.1% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 13.3% |
24.2% sezon ort. 31.8% | Hücum ribaundu % | 30.8% sezon ort. 32.1% |
47.4% sezon ort. 21.0% | Serbest atış oranı | 20.9% sezon ort. 19.7% |
36.8% sezon ort. 33.2% | Üçlük payı | 25.4% sezon ort. 26.9% |
| Savunma | ||
92.9 sezon ort. 93.3 | 100 savunmada yenen sayı | 105.8 sezon ort. 103.7 |
41.8% sezon ort. 45.8% | Rakip eFG% | 48.2% sezon ort. 51.6% |
14.1% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 12.7% sezon ort. 19.0% |
30.8% sezon ort. 24.1% | Rakip hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 32.2% |
20.9% sezon ort. 22.8% | Rakip serbest atış oranı | 47.4% sezon ort. 27.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 29 dk+13.5 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe · 33 dk+7.1 PIR
- Birsel Vardarlı Demirmen Fenerbahçe · 32 dk+5.2 PIR
- Jelena Dubljevic Galatasaray · 34 dk+3.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Christine Plum Fenerbahçe · 20 dk−14.1 PIR
- Gintare Petronyte Galatasaray · 28 dk−14.0 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 36 dk−9.0 PIR
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Galatasaray · 17 dk−7.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 70.9 | 72.0 | 105.8 | 48.2% | 12.7% | 24.2% | 47.4% | 92.9 | 41.8% | 14.1% | 69.2% | 20.9% | +12.9 |
| Galatasaray | 73.2 | 72.0 | 92.9 | 41.8% | 14.1% | 30.8% | 20.9% | 105.8 | 48.2% | 12.7% | 75.8% | 47.4% | -12.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 24/57 (%42.1) | Saha İçi Şut | 26/67 (%38.8) |
| 17/36 (%47.2) | 2 Sayı | 22/50 (%44.0) |
| 7/21 (%33.3) | 3 Sayı | 4/17 (%23.5) |
| 20/27 (%74.1) | Serbest Atış | 12/14 (%85.7) |
| 35 | Ribaund | 37 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 20 | Asist | 15 |
| 6 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 12 |
| 15 | Faul | 23 |
| 89 | Verimlilik (PIR) | 71 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Fenerbahçe 7, Galatasaray 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 29.12.2017Galatasaray 67-79 Fenerbahçe
- 07.04.2018Fenerbahçe 75-68 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

