KBSL · 24. Hafta · 2017-2018 · 4 Nisan 2018 00:00
Fenerbahçe 2. çeyreği 18-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Abdullah Gül Üniversitesi | 15 | 8 | 19 | 15 | 57 |
| Fenerbahçe | 17 | 18 | 22 | 14 | 71 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.8 sezon ort. 71.8 | Tempo | 71.8 sezon ort. 70.0 |
| Hücum | ||
78.0 sezon ort. 89.8 | 100 hücumda sayı | 100.7 sezon ort. 107.1 |
34.4% sezon ort. 42.6% | eFG% | 51.8% sezon ort. 50.1% |
15.5% sezon ort. 17.3% | Top kaybı oranı | 20.4% sezon ort. 13.9% |
23.4% sezon ort. 29.4% | Hücum ribaundu % | 27.6% sezon ort. 31.7% |
37.7% sezon ort. 25.8% | Serbest atış oranı | 30.9% sezon ort. 21.5% |
31.1% sezon ort. 31.4% | Üçlük payı | 29.1% sezon ort. 33.4% |
| Savunma | ||
100.7 sezon ort. 99.3 | 100 savunmada yenen sayı | 78.0 sezon ort. 93.7 |
51.8% sezon ort. 47.3% | Rakip eFG% | 34.4% sezon ort. 46.0% |
20.4% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 15.5% sezon ort. 15.5% |
27.6% sezon ort. 29.9% | Rakip hücum ribaundu % | 23.4% sezon ort. 24.4% |
30.9% sezon ort. 24.3% | Rakip serbest atış oranı | 37.7% sezon ort. 22.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 29 dk+6.8 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 17 dk+6.6 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 31 dk+5.7 PIR
- Maja Miljkovic Abdullah Gül Üniversitesi · 26 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Sezer Abdullah Gül Üniversitesi · 28 dk−8.7 PIR
- Ezgi Manlacı Abdullah Gül Üniversitesi · 16 dk−7.6 PIR
- Kelsey Christine Plum Fenerbahçe · 23 dk−6.1 PIR
- İlknur Yıldızhan Çetin Abdullah Gül Üniversitesi · 23 dk−5.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Abdullah Gül Üniversitesi | 73.1 | 71.8 | 78.0 | 34.4% | 15.5% | 23.4% | 37.7% | 100.7 | 51.8% | 20.4% | 72.4% | 30.9% | -22.8 |
| Fenerbahçe | 70.5 | 71.8 | 100.7 | 51.8% | 20.4% | 27.6% | 30.9% | 78.0 | 34.4% | 15.5% | 76.6% | 37.7% | +22.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 18/61 (%29.5) | Saha İçi Şut | 26/55 (%47.3) |
| 12/42 (%28.6) | 2 Sayı | 21/39 (%53.8) |
| 6/19 (%31.6) | 3 Sayı | 5/16 (%31.3) |
| 15/23 (%65.2) | Serbest Atış | 14/17 (%82.4) |
| 32 | Ribaund | 44 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 8 | Asist | 22 |
| 6 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 7 |
| 13 | Top Kaybı | 16 |
| 19 | Faul | 22 |
| 39 | Verimlilik (PIR) | 103 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Abdullah Gül Üniversitesi 3, Fenerbahçe 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 23.12.2017Fenerbahçe 78-60 Abdullah Gül Üniversitesi
- 03.04.2018Abdullah Gül Üniversitesi 57-71 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

