WbInsight

KBSL · 23. Hafta · 2017-2018 · 31 Mart 2018 00:00

Galatasaray ilk çeyreği 21-7 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray2124172486
Abdullah Gül Üniversitesi724141358
Dört Faktör
GalatasarayKategoriAbdullah Gül Üniversitesi
Tempo
73.2
sezon ort. 72.9
Tempo
73.2
sezon ort. 71.7
Hücum
116.2
sezon ort. 101.6
100 hücumda sayı
80.2
sezon ort. 89.7
52.8%
sezon ort. 46.4%
eFG%
38.3%
sezon ort. 42.4%
15.0%
sezon ort. 13.3%
Top kaybı oranı
22.4%
sezon ort. 17.0%
50.0%
sezon ort. 31.3%
Hücum ribaundu %
40.5%
sezon ort. 28.6%
22.2%
sezon ort. 19.7%
Serbest atış oranı
18.8%
sezon ort. 26.7%
34.7%
sezon ort. 26.5%
Üçlük payı
25.0%
sezon ort. 31.7%
Savunma
80.2
sezon ort. 104.7
100 savunmada yenen sayı
116.2
sezon ort. 98.6
38.3%
sezon ort. 52.1%
Rakip eFG%
52.8%
sezon ort. 47.2%
22.4%
sezon ort. 18.6%
Zorlanan top kaybı
15.0%
sezon ort. 15.3%
40.5%
sezon ort. 31.4%
Rakip hücum ribaundu %
50.0%
sezon ort. 28.9%
18.8%
sezon ort. 28.6%
Rakip serbest atış oranı
22.2%
sezon ort. 24.7%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.