WbInsight

KBSL · 22. Hafta · 2017-2018 · 24 Mart 2018 00:00

Samsun Canik BLD. logosu
Samsun Canik BLD.

55 - 86

Galatasaray 4. çeyreği 21-8 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Samsun Canik BLD.172010855
Galatasaray2221222186
Dört Faktör
Samsun Canik BLD.KategoriGalatasaray
Tempo
73.3
sezon ort. 72.2
Tempo
73.3
sezon ort. 72.9
Hücum
76.4
sezon ort. 89.8
100 hücumda sayı
115.2
sezon ort. 101.6
41.7%
sezon ort. 43.3%
eFG%
57.0%
sezon ort. 46.2%
16.9%
sezon ort. 15.7%
Top kaybı oranı
13.0%
sezon ort. 13.4%
13.5%
sezon ort. 28.6%
Hücum ribaundu %
30.3%
sezon ort. 32.1%
15.0%
sezon ort. 19.9%
Serbest atış oranı
8.5%
sezon ort. 20.3%
16.7%
sezon ort. 28.3%
Üçlük payı
23.9%
sezon ort. 26.9%
Savunma
115.2
sezon ort. 100.9
100 savunmada yenen sayı
76.4
sezon ort. 104.9
57.0%
sezon ort. 47.2%
Rakip eFG%
41.7%
sezon ort. 51.9%
13.0%
sezon ort. 16.1%
Zorlanan top kaybı
16.9%
sezon ort. 18.8%
30.3%
sezon ort. 32.7%
Rakip hücum ribaundu %
13.5%
sezon ort. 32.7%
8.5%
sezon ort. 23.0%
Rakip serbest atış oranı
15.0%
sezon ort. 28.7%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.