KBSL · 20. Hafta · 2017-2018 · 11 Mart 2018 00:00

54 - 66

Adana Aski maçı 12 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik BLD. | 16 | 8 | 14 | 16 | 54 |
| Adana Aski | 14 | 16 | 21 | 15 | 66 |
| Samsun Canik BLD. | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.0 sezon ort. 72.1 | Tempo | 74.0 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
74.5 sezon ort. 89.9 | 100 hücumda sayı | 87.5 sezon ort. 88.1 |
38.9% sezon ort. 43.4% | eFG% | 54.6% sezon ort. 43.0% |
20.4% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 24.5% sezon ort. 16.4% |
26.2% sezon ort. 28.1% | Hücum ribaundu % | 7.1% sezon ort. 25.3% |
12.7% sezon ort. 20.0% | Serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 22.2% |
28.6% sezon ort. 27.8% | Üçlük payı | 25.9% sezon ort. 30.7% |
| Savunma | ||
87.5 sezon ort. 102.1 | 100 savunmada yenen sayı | 74.5 sezon ort. 105.0 |
54.6% sezon ort. 47.4% | Rakip eFG% | 38.9% sezon ort. 49.5% |
24.5% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 20.4% sezon ort. 13.9% |
7.1% sezon ort. 33.4% | Rakip hücum ribaundu % | 26.2% sezon ort. 31.5% |
18.5% sezon ort. 22.5% | Rakip serbest atış oranı | 12.7% sezon ort. 20.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Donette Je Michelle Snow Adana Aski · 32 dk+14.0 PIR
- Nilay Kartaltepe Adana Aski · 36 dk+6.5 PIR
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik BLD. · 21 dk+5.7 PIR
- Gizem Yavuz Yar Samsun Canik BLD. · 32 dk+4.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marina Bas Adana Aski · 13 dk−7.3 PIR
- Nilay Aydoğan Samsun Canik BLD. · 26 dk−6.6 PIR
- Jo Anna Jamelia Donley Smith Samsun Canik BLD. · 33 dk−5.3 PIR
- Şaziye İvegin Üner Adana Aski · 30 dk−4.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik BLD. | 72.5 | 74.0 | 74.5 | 38.9% | 20.4% | 26.2% | 12.7% | 87.5 | 54.6% | 24.5% | 92.9% | 18.5% | -13.1 |
| Adana Aski | 75.4 | 74.0 | 87.5 | 54.6% | 24.5% | 7.1% | 18.5% | 74.5 | 38.9% | 20.4% | 73.8% | 12.7% | +13.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik BLD. | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 22/63 (%34.9) | Saha İçi Şut | 27/54 (%50.0) |
| 17/45 (%37.8) | 2 Sayı | 22/40 (%55.0) |
| 5/18 (%27.8) | 3 Sayı | 5/14 (%35.7) |
| 5/8 (%62.5) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 37 | Ribaund | 33 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 2 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 17 | Asist | 20 |
| 9 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 2 |
| 17 | Top Kaybı | 19 |
| 16 | Faul | 15 |
| 57 | Verimlilik (PIR) | 78 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Samsun Canik BLD. 3, Adana Aski 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 24.11.2017Adana Aski 75-84 Samsun Canik BLD.
- 10.03.2018Samsun Canik BLD. 54-66 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.