WbInsight

KBSL · 23. Hafta · 2017-2018 · 1 Nisan 2018 00:00

76 - 51

Samsun Canik BLD. logosu
Samsun Canik BLD.

Fenerbahçe 2. çeyreği 27-10 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe1727151776
Samsun Canik BLD.171091551
Dört Faktör
FenerbahçeKategoriSamsun Canik BLD.
Tempo
73.4
sezon ort. 70.0
Tempo
73.4
sezon ort. 72.2
Hücum
104.5
sezon ort. 107.0
100 hücumda sayı
68.8
sezon ort. 90.2
51.6%
sezon ort. 50.1%
eFG%
33.9%
sezon ort. 43.6%
21.0%
sezon ort. 13.9%
Top kaybı oranı
12.8%
sezon ort. 15.8%
39.4%
sezon ort. 31.4%
Hücum ribaundu %
9.3%
sezon ort. 28.9%
21.0%
sezon ort. 21.8%
Serbest atış oranı
22.6%
sezon ort. 19.6%
33.9%
sezon ort. 33.3%
Üçlük payı
11.3%
sezon ort. 28.5%
Savunma
68.8
sezon ort. 94.1
100 savunmada yenen sayı
104.5
sezon ort. 101.4
33.9%
sezon ort. 46.1%
Rakip eFG%
51.6%
sezon ort. 47.5%
12.8%
sezon ort. 15.6%
Zorlanan top kaybı
21.0%
sezon ort. 15.7%
9.3%
sezon ort. 24.9%
Rakip hücum ribaundu %
39.4%
sezon ort. 32.3%
22.6%
sezon ort. 22.7%
Rakip serbest atış oranı
21.0%
sezon ort. 22.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.