WbInsight

KBSL · 24. Hafta · 2017-2018 · 4 Nisan 2018 00:00

73 - 62

Adana Aski logosu
Adana Aski

Galatasaray 2. çeyreği 21-8 kazanarak farkı açtı. Adana Aski ikinci yarıda 38-34 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray1821201473
Adana Aski168221662
Dört Faktör
GalatasarayKategoriAdana Aski
Tempo
76.6
sezon ort. 72.8
Tempo
76.6
sezon ort. 72.5
Hücum
94.2
sezon ort. 102.5
100 hücumda sayı
82.0
sezon ort. 88.3
46.5%
sezon ort. 46.7%
eFG%
45.2%
sezon ort. 43.4%
17.7%
sezon ort. 13.2%
Top kaybı oranı
22.4%
sezon ort. 16.5%
33.3%
sezon ort. 32.0%
Hücum ribaundu %
23.7%
sezon ort. 24.7%
11.3%
sezon ort. 20.1%
Serbest atış oranı
9.5%
sezon ort. 22.6%
22.5%
sezon ort. 27.0%
Üçlük payı
30.2%
sezon ort. 30.5%
Savunma
82.0
sezon ort. 104.7
100 savunmada yenen sayı
94.2
sezon ort. 104.2
45.2%
sezon ort. 51.8%
Rakip eFG%
46.5%
sezon ort. 49.1%
22.4%
sezon ort. 18.6%
Zorlanan top kaybı
17.7%
sezon ort. 14.0%
23.7%
sezon ort. 32.3%
Rakip hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 31.1%
9.5%
sezon ort. 29.0%
Rakip serbest atış oranı
11.3%
sezon ort. 20.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.