KBSL · 26. Hafta · 2017-2018 · 14 Nisan 2018 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 35-17 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 35 | 18 | 18 | 30 | 101 |
| OGM Ormanspor | 17 | 18 | 16 | 18 | 69 |
| Galatasaray | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.1 sezon ort. 72.7 | Tempo | 78.1 sezon ort. 73.4 |
| Hücum | ||
126.7 sezon ort. 101.1 | 100 hücumda sayı | 90.2 sezon ort. 96.2 |
61.1% sezon ort. 46.1% | eFG% | 40.1% sezon ort. 46.8% |
13.4% sezon ort. 13.3% | Top kaybı oranı | 15.1% sezon ort. 14.7% |
32.3% sezon ort. 32.0% | Hücum ribaundu % | 32.7% sezon ort. 25.9% |
18.1% sezon ort. 19.8% | Serbest atış oranı | 23.9% sezon ort. 20.4% |
27.8% sezon ort. 26.8% | Üçlük payı | 23.9% sezon ort. 30.1% |
| Savunma | ||
90.2 sezon ort. 104.4 | 100 savunmada yenen sayı | 126.7 sezon ort. 102.6 |
40.1% sezon ort. 52.1% | Rakip eFG% | 61.1% sezon ort. 46.6% |
15.1% sezon ort. 18.9% | Zorlanan top kaybı | 13.4% sezon ort. 12.1% |
32.7% sezon ort. 31.8% | Rakip hücum ribaundu % | 32.3% sezon ort. 30.4% |
23.9% sezon ort. 28.4% | Rakip serbest atış oranı | 18.1% sezon ort. 23.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gintare Petronyte Galatasaray · 28 dk+19.5 PIR
- Alexandria Christine Quigley Galatasaray · 29 dk+17.4 PIR
- Gizem Başaran Turan Galatasaray · 12 dk+6.3 PIR
- İrem Tutar Galatasaray · 15 dk+2.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Petra Kulichova OGM Ormanspor · 21 dk−7.5 PIR
- Luca Ivankovic OGM Ormanspor · 19 dk−6.7 PIR
- Safiye Simay Köksal OGM Ormanspor · 11 dk−3.5 PIR
- Brittney Chrisanti Sykes OGM Ormanspor · 40 dk−3.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gintare Petronyte 500 ribaund barajını geçti
- İrem Tutar 100 sayı barajını geçti
- Luca Ivankovic 750 ribaund barajını geçti
- Luca Ivankovic 100 asist barajını geçti
- Brittney Chrisanti Sykes 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 79.7 | 78.1 | 126.7 | 61.1% | 13.4% | 32.3% | 18.1% | 90.2 | 40.1% | 15.1% | 67.3% | 23.9% | +36.5 |
| OGM Ormanspor | 76.5 | 78.1 | 90.2 | 40.1% | 15.1% | 32.7% | 23.9% | 126.7 | 61.1% | 13.4% | 67.7% | 18.1% | -36.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 39/72 (%54.2) | Saha İçi Şut | 27/71 (%38.0) |
| 29/52 (%55.8) | 2 Sayı | 24/54 (%44.4) |
| 10/20 (%50.0) | 3 Sayı | 3/17 (%17.6) |
| 13/13 (%100.0) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 43 | Ribaund | 37 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 28 | Asist | 10 |
| 11 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 14 |
| 24 | Faul | 14 |
| 139 | Verimlilik (PIR) | 61 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 05.01.2018OGM Ormanspor 95-85 Galatasaray
- 13.04.2018Galatasaray 101-69 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

