KBSL · 24. Hafta · 2017-2018 · 4 Nisan 2018 00:00
OGM Ormanspor ilk çeyreği 19-9 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik BLD. | 9 | 19 | 19 | 19 | 66 |
| OGM Ormanspor | 19 | 19 | 19 | 20 | 77 |
| Samsun Canik BLD. | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.3 sezon ort. 71.9 | Tempo | 80.3 sezon ort. 73.4 |
| Hücum | ||
84.2 sezon ort. 89.5 | 100 hücumda sayı | 93.6 sezon ort. 96.1 |
46.2% sezon ort. 43.1% | eFG% | 45.8% sezon ort. 46.5% |
16.6% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 16.3% sezon ort. 14.6% |
14.6% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 24.4% sezon ort. 26.3% |
15.2% sezon ort. 19.9% | Serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 20.7% |
15.2% sezon ort. 28.4% | Üçlük payı | 25.0% sezon ort. 30.1% |
| Savunma | ||
93.6 sezon ort. 101.9 | 100 savunmada yenen sayı | 84.2 sezon ort. 104.6 |
45.8% sezon ort. 47.8% | Rakip eFG% | 46.2% sezon ort. 47.3% |
16.3% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 16.6% sezon ort. 12.0% |
24.4% sezon ort. 33.0% | Rakip hücum ribaundu % | 14.6% sezon ort. 31.2% |
16.7% sezon ort. 22.7% | Rakip serbest atış oranı | 15.2% sezon ort. 23.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Luca Ivankovic OGM Ormanspor · 28 dk+16.5 PIR
- Ceren Gökdemir Samsun Canik BLD. · 23 dk+6.7 PIR
- Nilay Aydoğan Samsun Canik BLD. · 19 dk+5.7 PIR
- Safiye Simay Köksal OGM Ormanspor · 19 dk+4.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 14 dk−9.4 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 32 dk−5.7 PIR
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik BLD. · 10 dk−3.5 PIR
- Brittney Chrisanti Sykes OGM Ormanspor · 38 dk−2.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik BLD. | 78.4 | 80.3 | 84.2 | 46.2% | 16.6% | 14.6% | 15.2% | 93.6 | 45.8% | 16.3% | 75.6% | 16.7% | -9.4 |
| OGM Ormanspor | 82.3 | 80.3 | 93.6 | 45.8% | 16.3% | 24.4% | 16.7% | 84.2 | 46.2% | 16.6% | 85.4% | 15.2% | +9.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik BLD. | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 28/66 (%42.4) | Saha İçi Şut | 31/72 (%43.1) |
| 23/56 (%41.1) | 2 Sayı | 27/54 (%50.0) |
| 5/10 (%50.0) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 5/10 (%50.0) | Serbest Atış | 11/12 (%91.7) |
| 37 | Ribaund | 45 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 17 | Asist | 21 |
| 6 | Top Çalma | 2 |
| 4 | Blok | 6 |
| 14 | Top Kaybı | 15 |
| 14 | Faul | 10 |
| 73 | Verimlilik (PIR) | 94 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 22.12.2017OGM Ormanspor 53-62 Samsun Canik BLD.
- 03.04.2018Samsun Canik BLD. 66-77 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

