KBSL · 18. Hafta · 2018-2019 · 9 Şubat 2019 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Galatasaray OGM Ormanspor karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 13 | 26 | 15 | 20 | 74 |
| OGM Ormanspor | 24 | 13 | 16 | 18 | 71 |
| Galatasaray | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.7 sezon ort. 72.4 | Tempo | 73.7 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
99.3 sezon ort. 97.4 | 100 hücumda sayı | 97.4 sezon ort. 100.3 |
46.7% sezon ort. 47.4% | eFG% | 58.0% sezon ort. 50.2% |
9.2% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 26.6% sezon ort. 17.5% |
27.9% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 26.9% |
10.7% sezon ort. 19.4% | Serbest atış oranı | 36.0% sezon ort. 22.8% |
41.3% sezon ort. 33.8% | Üçlük payı | 34.0% sezon ort. 33.8% |
| Savunma | ||
97.4 sezon ort. 91.5 | 100 savunmada yenen sayı | 99.3 sezon ort. 97.8 |
58.0% sezon ort. 46.1% | Rakip eFG% | 46.7% sezon ort. 47.2% |
26.6% sezon ort. 18.8% | Zorlanan top kaybı | 9.2% sezon ort. 14.3% |
22.2% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 27.9% sezon ort. 26.7% |
36.0% sezon ort. 25.3% | Rakip serbest atış oranı | 10.7% sezon ort. 16.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 38 dk+15.5 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 36 dk+8.8 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 35 dk+6.6 PIR
- İrem Tutar Galatasaray · 20 dk+4.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aneika Anna Kay Henry OGM Ormanspor · 37 dk−9.7 PIR
- Kahleah Copper OGM Ormanspor · 38 dk−7.6 PIR
- Sinem Ataş Galatasaray · 15 dk−7.6 PIR
- Miray Şahin OGM Ormanspor · 22 dk−6.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 74.5 | 73.7 | 99.3 | 46.7% | 9.2% | 27.9% | 10.7% | 97.4 | 58.0% | 26.6% | 77.8% | 36.0% | +1.9 |
| OGM Ormanspor | 72.9 | 73.7 | 97.4 | 58.0% | 26.6% | 22.2% | 36.0% | 99.3 | 46.7% | 9.2% | 72.1% | 10.7% | -1.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 30/75 (%40.0) | Saha İçi Şut | 26/50 (%52.0) |
| 20/44 (%45.5) | 2 Sayı | 20/33 (%60.6) |
| 10/31 (%32.3) | 3 Sayı | 6/17 (%35.3) |
| 4/8 (%50.0) | Serbest Atış | 13/18 (%72.2) |
| 33 | Ribaund | 37 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 18 | Asist | 18 |
| 16 | Top Çalma | 1 |
| 0 | Blok | 0 |
| 8 | Top Kaybı | 21 |
| 18 | Faul | 18 |
| 84 | Verimlilik (PIR) | 77 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Galatasaray 2, OGM Ormanspor 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 10.11.2018OGM Ormanspor 52-58 Galatasaray
- 08.02.2019Galatasaray 74-71 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

