KBSL · 13. Hafta · 2018-2019 · 6 Ocak 2019 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 27-16 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 27 | 32 | 14 | 18 | 91 |
| Canik BLD. | 16 | 21 | 16 | 15 | 68 |
| Galatasaray | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.4 sezon ort. 72.1 | Tempo | 82.4 sezon ort. 80.5 |
| Hücum | ||
112.4 sezon ort. 97.0 | 100 hücumda sayı | 81.1 sezon ort. 85.9 |
46.7% sezon ort. 47.5% | eFG% | 36.6% sezon ort. 42.8% |
10.4% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 13.9% sezon ort. 18.0% |
45.5% sezon ort. 27.9% | Hücum ribaundu % | 31.5% sezon ort. 25.5% |
9.9% sezon ort. 19.5% | Serbest atış oranı | 13.4% sezon ort. 17.7% |
38.5% sezon ort. 33.9% | Üçlük payı | 47.6% sezon ort. 38.4% |
| Savunma | ||
81.1 sezon ort. 92.1 | 100 savunmada yenen sayı | 112.4 sezon ort. 117.1 |
36.6% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 46.7% sezon ort. 54.5% |
13.9% sezon ort. 19.2% | Zorlanan top kaybı | 10.4% sezon ort. 12.9% |
31.5% sezon ort. 26.2% | Rakip hücum ribaundu % | 45.5% sezon ort. 35.4% |
13.4% sezon ort. 26.1% | Rakip serbest atış oranı | 9.9% sezon ort. 17.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alperi Onar Galatasaray · 27 dk+22.8 PIR
- Deniz Çolakoğlu Canik BLD. · 35 dk+8.6 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 16 dk+6.2 PIR
- Eda Şahin Galatasaray · 25 dk+6.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Farhiya Abdi Galatasaray · 21 dk−5.9 PIR
- Dilara Tongar Canik BLD. · 37 dk−4.9 PIR
- Sinem Ataş Galatasaray · 24 dk−4.0 PIR
- Betül Özcan Canik BLD. · 16 dk−2.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Dilara Tongar 250 sayı barajını geçti
- Victoria Macaulay 100 ribaund barajını geçti
- Sequoia Antrice Holmes 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 81.0 | 82.4 | 112.4 | 46.7% | 10.4% | 45.5% | 9.9% | 81.1 | 36.6% | 13.9% | 68.5% | 13.4% | +31.3 |
| Canik BLD. | 83.8 | 82.4 | 81.1 | 36.6% | 13.9% | 31.5% | 13.4% | 112.4 | 46.7% | 10.4% | 54.5% | 9.9% | -31.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| 37/91 (%40.7) | Saha İçi Şut | 26/82 (%31.7) |
| 26/56 (%46.4) | 2 Sayı | 18/43 (%41.9) |
| 11/35 (%31.4) | 3 Sayı | 8/39 (%20.5) |
| 6/9 (%66.7) | Serbest Atış | 8/11 (%72.7) |
| 62 | Ribaund | 47 |
| 25 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 37 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 31 | Asist | 24 |
| 8 | Top Çalma | 9 |
| 4 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 14 |
| 12 | Faul | 10 |
| 128 | Verimlilik (PIR) | 77 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Galatasaray 5, Canik BLD. 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 05.01.2019Galatasaray 91-68 Canik BLD.
- 12.04.2019Canik BLD. 63-116 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

