WbInsight

KBSL · 8. Hafta · 2018-2019 · 9 Aralık 2018 00:00

Canik BLD. logosu
Canik BLD.

58 - 70

İzmit Belediyespor logosu
İzmit Belediyespor

İzmit Belediyespor ilk yarıyı 26-33 geride kapattı, ikinci yarıyı 44-25 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Canik BLD.1617121358
İzmit Belediyespor1214242070
Dört Faktör
Canik BLD.Kategoriİzmit Belediyespor
Tempo
75.4
sezon ort. 80.7
Tempo
75.4
sezon ort. 76.4
Hücum
77.6
sezon ort. 86.0
100 hücumda sayı
92.0
sezon ort. 99.3
42.1%
sezon ort. 42.5%
eFG%
40.0%
sezon ort. 49.5%
26.8%
sezon ort. 17.5%
Top kaybı oranı
8.8%
sezon ort. 16.3%
28.2%
sezon ort. 25.7%
Hücum ribaundu %
27.8%
sezon ort. 26.8%
22.8%
sezon ort. 17.3%
Serbest atış oranı
8.8%
sezon ort. 20.7%
43.9%
sezon ort. 38.7%
Üçlük payı
38.8%
sezon ort. 34.0%
Savunma
92.0
sezon ort. 117.8
100 savunmada yenen sayı
77.6
sezon ort. 101.3
40.0%
sezon ort. 54.7%
Rakip eFG%
42.1%
sezon ort. 50.3%
8.8%
sezon ort. 13.0%
Zorlanan top kaybı
26.8%
sezon ort. 18.1%
27.8%
sezon ort. 36.4%
Rakip hücum ribaundu %
28.2%
sezon ort. 30.3%
8.8%
sezon ort. 17.0%
Rakip serbest atış oranı
22.8%
sezon ort. 24.1%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.