KBSL · 7. Hafta · 2018-2019 · 2 Aralık 2018 00:00
Botaş 4. çeyreği 26-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 24 | 14 | 23 | 10 | 71 |
| Botaş | 21 | 21 | 16 | 26 | 84 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.4 sezon ort. 76.5 | Tempo | 71.4 sezon ort. 71.2 |
| Hücum | ||
100.4 sezon ort. 99.0 | 100 hücumda sayı | 116.6 sezon ort. 99.0 |
50.8% sezon ort. 49.0% | eFG% | 58.7% sezon ort. 47.8% |
15.4% sezon ort. 16.0% | Top kaybı oranı | 14.6% sezon ort. 15.5% |
20.0% sezon ort. 27.1% | Hücum ribaundu % | 30.3% sezon ort. 27.9% |
21.7% sezon ort. 20.1% | Serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 20.7% |
41.7% sezon ort. 33.9% | Üçlük payı | 34.9% sezon ort. 36.5% |
| Savunma | ||
116.6 sezon ort. 99.8 | 100 savunmada yenen sayı | 100.4 sezon ort. 88.5 |
58.7% sezon ort. 49.7% | Rakip eFG% | 50.8% sezon ort. 44.0% |
14.6% sezon ort. 18.6% | Zorlanan top kaybı | 15.4% sezon ort. 18.8% |
30.3% sezon ort. 30.2% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 28.4% |
25.4% sezon ort. 24.0% | Rakip serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jewell Blessing Loyd Botaş · 34 dk+15.1 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 33 dk+8.4 PIR
- Olcay Çakır Turgut Botaş · 38 dk+6.8 PIR
- Tijana Krivacevic Botaş · 26 dk+5.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melike Bakırcıoğlu İzmit Belediyespor · 30 dk−12.4 PIR
- La Tanya Chantella White İzmit Belediyespor · 34 dk−8.1 PIR
- Ferda Yıldız İzmit Belediyespor · 27 dk−4.3 PIR
- Ceyda Kozluca Kabaran İzmit Belediyespor · 12 dk−2.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Olcay Çakır Turgut 500 asist barajını geçti
- Marina Bas 50 top çalma barajını geçti
- Jewell Blessing Loyd 100 asist barajını geçti
- Tyrone Bernice Mosby 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 70.7 | 71.4 | 100.4 | 50.8% | 15.4% | 20.0% | 21.7% | 116.6 | 58.7% | 14.6% | 69.7% | 25.4% | -16.2 |
| Botaş | 72.0 | 71.4 | 116.6 | 58.7% | 14.6% | 30.3% | 25.4% | 100.4 | 50.8% | 15.4% | 80.0% | 21.7% | +16.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 26/60 (%43.3) | Saha İçi Şut | 33/63 (%52.4) |
| 17/35 (%48.6) | 2 Sayı | 25/41 (%61.0) |
| 9/25 (%36.0) | 3 Sayı | 8/22 (%36.4) |
| 10/13 (%76.9) | Serbest Atış | 10/16 (%62.5) |
| 30 | Ribaund | 38 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 15 | Asist | 24 |
| 8 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 12 |
| 23 | Faul | 16 |
| 75 | Verimlilik (PIR) | 105 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 01.12.2018İzmit Belediyespor 71-84 Botaş
- 23.02.2019Botaş 76-53 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

