KBSL · 4. Hafta · 2018-2019 · 4 Kasım 2018 00:00

57 - 80

İzmit Belediyespor 4. çeyreği 27-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 8 | 12 | 23 | 14 | 57 |
| İzmit Belediyespor | 20 | 14 | 19 | 27 | 80 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.0 sezon ort. 74.4 | Tempo | 68.0 sezon ort. 76.7 |
| Hücum | ||
83.4 sezon ort. 81.3 | 100 hücumda sayı | 118.1 sezon ort. 98.4 |
40.3% sezon ort. 38.1% | eFG% | 58.2% sezon ort. 48.7% |
14.9% sezon ort. 17.0% | Top kaybı oranı | 13.8% sezon ort. 16.0% |
27.9% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 34.3% sezon ort. 26.6% |
4.5% sezon ort. 21.3% | Serbest atış oranı | 6.0% sezon ort. 20.7% |
26.9% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 41.8% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
118.1 sezon ort. 110.1 | 100 savunmada yenen sayı | 83.4 sezon ort. 101.0 |
58.2% sezon ort. 52.8% | Rakip eFG% | 40.3% sezon ort. 50.4% |
13.8% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 14.9% sezon ort. 18.6% |
34.3% sezon ort. 37.5% | Rakip hücum ribaundu % | 27.9% sezon ort. 30.3% |
6.0% sezon ort. 23.9% | Rakip serbest atış oranı | 4.5% sezon ort. 24.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 38 dk+18.3 PIR
- Ferda Yıldız İzmit Belediyespor · 20 dk+11.9 PIR
- Tyrone Bernice Mosby İzmit Belediyespor · 27 dk+11.0 PIR
- Gülse Uğur İstanbul Üniversitesi · 12 dk+5.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White İzmit Belediyespor · 38 dk−14.5 PIR
- Imani Leshae Watkins İstanbul Üniversitesi · 27 dk−6.3 PIR
- Şevval Akalan İstanbul Üniversitesi · 28 dk−4.2 PIR
- Melek Selçok İzmit Belediyespor · 9 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 68.3 | 68.0 | 83.4 | 40.3% | 14.9% | 27.9% | 4.5% | 118.1 | 58.2% | 13.8% | 65.7% | 6.0% | -34.6 |
| İzmit Belediyespor | 67.8 | 68.0 | 118.1 | 58.2% | 13.8% | 34.3% | 6.0% | 83.4 | 40.3% | 14.9% | 72.1% | 4.5% | +34.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 24/67 (%35.8) | Saha İçi Şut | 33/67 (%49.3) |
| 18/49 (%36.7) | 2 Sayı | 21/39 (%53.8) |
| 6/18 (%33.3) | 3 Sayı | 12/28 (%42.9) |
| 3/3 (%100.0) | Serbest Atış | 2/4 (%50.0) |
| 35 | Ribaund | 43 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 12 | Asist | 24 |
| 7 | Top Çalma | 9 |
| 3 | Blok | 4 |
| 12 | Top Kaybı | 11 |
| 8 | Faul | 14 |
| 59 | Verimlilik (PIR) | 113 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 03.11.2018İstanbul Üniversitesi 57-80 İzmit Belediyespor
- 01.02.2019İzmit Belediyespor 65-56 İstanbul Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.