KBSL · 6. Hafta · 2018-2019 · 24 Kasım 2018 00:00

90 - 74

Mersin BŞB. maçı 16 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mersin BŞB. | 20 | 22 | 24 | 24 | 90 |
| İzmit Belediyespor | 16 | 19 | 19 | 20 | 74 |
| Mersin BŞB. | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.7 sezon ort. 75.1 | Tempo | 76.7 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
117.2 sezon ort. 107.9 | 100 hücumda sayı | 96.6 sezon ort. 99.1 |
52.1% sezon ort. 52.4% | eFG% | 46.9% sezon ort. 49.2% |
11.3% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 14.4% sezon ort. 16.0% |
31.6% sezon ort. 30.1% | Hücum ribaundu % | 18.4% sezon ort. 27.2% |
28.6% sezon ort. 26.4% | Serbest atış oranı | 23.1% sezon ort. 20.0% |
31.4% sezon ort. 37.9% | Üçlük payı | 38.5% sezon ort. 34.1% |
| Savunma | ||
96.6 sezon ort. 91.0 | 100 savunmada yenen sayı | 117.2 sezon ort. 99.7 |
46.9% sezon ort. 44.4% | Rakip eFG% | 52.1% sezon ort. 49.9% |
14.4% sezon ort. 18.8% | Zorlanan top kaybı | 11.3% sezon ort. 18.7% |
18.4% sezon ort. 30.9% | Rakip hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 30.2% |
23.1% sezon ort. 22.9% | Rakip serbest atış oranı | 28.6% sezon ort. 23.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Melis Talay Mersin BŞB. · 29 dk+7.9 PIR
- Tyrone Bernice Mosby İzmit Belediyespor · 34 dk+7.8 PIR
- Ashley Janeen Walker Mersin BŞB. · 35 dk+6.7 PIR
- La Tanya Chantella White İzmit Belediyespor · 37 dk+6.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ceyda Kozluca Kabaran İzmit Belediyespor · 22 dk−10.1 PIR
- Melike Bakırcıoğlu İzmit Belediyespor · 22 dk−9.7 PIR
- Marina Bas İzmit Belediyespor · 27 dk−3.3 PIR
- Tiffany Simone Mitchell Mersin BŞB. · 28 dk−2.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mersin BŞB. | 76.8 | 76.7 | 117.2 | 52.1% | 11.3% | 31.6% | 28.6% | 96.6 | 46.9% | 14.4% | 81.6% | 23.1% | +20.6 |
| İzmit Belediyespor | 76.6 | 76.7 | 96.6 | 46.9% | 14.4% | 18.4% | 23.1% | 117.2 | 52.1% | 11.3% | 68.4% | 28.6% | -20.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mersin BŞB. | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 33/70 (%47.1) | Saha İçi Şut | 27/65 (%41.5) |
| 26/48 (%54.2) | 2 Sayı | 20/40 (%50.0) |
| 7/22 (%31.8) | 3 Sayı | 7/25 (%28.0) |
| 17/20 (%85.0) | Serbest Atış | 13/15 (%86.7) |
| 43 | Ribaund | 33 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 32 | Asist | 19 |
| 6 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 3 |
| 10 | Top Kaybı | 12 |
| 17 | Faul | 21 |
| 123 | Verimlilik (PIR) | 83 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 23.11.2018Mersin BŞB. 90-74 İzmit Belediyespor
- 15.02.2019İzmit Belediyespor 65-94 Mersin BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.