KBSL · 5. Hafta · 2018-2019 · 10 Kasım 2018 00:00

67 - 76

Hatay BŞB. ilk yarıyı 34-36 geride kapattı, ikinci yarıyı 42-31 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 12 | 24 | 13 | 18 | 67 |
| Hatay BŞB. | 17 | 17 | 15 | 27 | 76 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.3 sezon ort. 76.4 | Tempo | 74.3 sezon ort. 73.2 |
| Hücum | ||
89.2 sezon ort. 99.4 | 100 hücumda sayı | 103.3 sezon ort. 106.3 |
43.6% sezon ort. 49.3% | eFG% | 46.8% sezon ort. 50.6% |
17.0% sezon ort. 15.9% | Top kaybı oranı | 15.2% sezon ort. 14.4% |
31.7% sezon ort. 26.7% | Hücum ribaundu % | 30.8% sezon ort. 29.5% |
10.0% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 38.7% sezon ort. 19.4% |
31.4% sezon ort. 34.3% | Üçlük payı | 32.3% sezon ort. 38.1% |
| Savunma | ||
103.3 sezon ort. 100.3 | 100 savunmada yenen sayı | 89.2 sezon ort. 92.4 |
46.8% sezon ort. 50.1% | Rakip eFG% | 43.6% sezon ort. 45.9% |
15.2% sezon ort. 18.6% | Zorlanan top kaybı | 17.0% sezon ort. 17.6% |
30.8% sezon ort. 30.2% | Rakip hücum ribaundu % | 31.7% sezon ort. 25.7% |
38.7% sezon ort. 23.5% | Rakip serbest atış oranı | 10.0% sezon ort. 27.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 40 dk+4.7 PIR
- Ceyda Kozluca Kabaran İzmit Belediyespor · 12 dk+2.5 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 28 dk+1.9 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 40 dk+1.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 19 dk−11.9 PIR
- Marina Bas İzmit Belediyespor · 29 dk−9.4 PIR
- La Tanya Chantella White İzmit Belediyespor · 40 dk−9.1 PIR
- Melike Bakırcıoğlu İzmit Belediyespor · 30 dk−7.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 75.1 | 74.3 | 89.2 | 43.6% | 17.0% | 31.7% | 10.0% | 103.3 | 46.8% | 15.2% | 69.2% | 38.7% | -14.1 |
| Hatay BŞB. | 73.6 | 74.3 | 103.3 | 46.8% | 15.2% | 30.8% | 38.7% | 89.2 | 43.6% | 17.0% | 68.3% | 10.0% | +14.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 27/70 (%38.6) | Saha İçi Şut | 26/62 (%41.9) |
| 20/48 (%41.7) | 2 Sayı | 20/42 (%47.6) |
| 7/22 (%31.8) | 3 Sayı | 6/20 (%30.0) |
| 6/7 (%85.7) | Serbest Atış | 18/24 (%75.0) |
| 40 | Ribaund | 40 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 15 | Asist | 14 |
| 4 | Top Çalma | 12 |
| 2 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 13 |
| 21 | Faul | 13 |
| 69 | Verimlilik (PIR) | 88 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 09.11.2018İzmit Belediyespor 67-76 Hatay BŞB.
- 09.02.2019Hatay BŞB. 86-72 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.