KBSL · 11. Hafta · 2018-2019 · 26 Aralık 2018 00:00
OGM Ormanspor 2. çeyreği 30-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 21 | 30 | 25 | 18 | 94 |
| Canik BLD. | 12 | 10 | 11 | 22 | 55 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
83.4 sezon ort. 73.5 | Tempo | 83.4 sezon ort. 80.4 |
| Hücum | ||
112.4 sezon ort. 99.7 | 100 hücumda sayı | 66.0 sezon ort. 86.5 |
48.3% sezon ort. 50.6% | eFG% | 28.5% sezon ort. 43.1% |
10.6% sezon ort. 18.1% | Top kaybı oranı | 12.5% sezon ort. 18.1% |
38.5% sezon ort. 26.1% | Hücum ribaundu % | 21.3% sezon ort. 26.0% |
17.4% sezon ort. 23.5% | Serbest atış oranı | 15.2% sezon ort. 17.6% |
46.5% sezon ort. 33.2% | Üçlük payı | 36.7% sezon ort. 38.9% |
| Savunma | ||
66.0 sezon ort. 99.2 | 100 savunmada yenen sayı | 112.4 sezon ort. 117.1 |
28.5% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 48.3% sezon ort. 54.4% |
12.5% sezon ort. 14.2% | Zorlanan top kaybı | 10.6% sezon ort. 12.9% |
21.3% sezon ort. 27.1% | Rakip hücum ribaundu % | 38.5% sezon ort. 35.8% |
15.2% sezon ort. 16.1% | Rakip serbest atış oranı | 17.4% sezon ort. 16.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Aneika Anna Kay Henry OGM Ormanspor · 26 dk+13.4 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 19 dk+10.5 PIR
- Tiffany Simone Mitchell OGM Ormanspor · 29 dk+7.8 PIR
- Marie Ruzickova OGM Ormanspor · 21 dk+7.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Deniz Çolakoğlu Canik BLD. · 33 dk−9.6 PIR
- Deniz Aygül Canik BLD. · 24 dk−6.6 PIR
- Dilara Tongar Canik BLD. · 29 dk−5.1 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner OGM Ormanspor · 28 dk−4.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Rebekah Jasmine Gardner 25 blok barajını geçti
- Marie Ruzickova 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 83.6 | 83.4 | 112.4 | 48.3% | 10.6% | 38.5% | 17.4% | 66.0 | 28.5% | 12.5% | 78.7% | 15.2% | +46.4 |
| Canik BLD. | 83.3 | 83.4 | 66.0 | 28.5% | 12.5% | 21.3% | 15.2% | 112.4 | 48.3% | 10.6% | 61.5% | 17.4% | -46.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| 34/86 (%39.5) | Saha İçi Şut | 19/79 (%24.1) |
| 19/46 (%41.3) | 2 Sayı | 12/50 (%24.0) |
| 15/40 (%37.5) | 3 Sayı | 7/29 (%24.1) |
| 11/15 (%73.3) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 68 | Ribaund | 45 |
| 20 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 48 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 28 | Asist | 12 |
| 5 | Top Çalma | 5 |
| 7 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 12 |
| 17 | Faul | 15 |
| 135 | Verimlilik (PIR) | 43 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 25.12.2018OGM Ormanspor 94-55 Canik BLD.
- 29.03.2019Canik BLD. 71-84 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

