KBSL · 7. Hafta · 2018-2019 · 1 Aralık 2018 00:00
OGM Ormanspor 3. çeyreği 27-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 18 | 20 | 27 | 30 | 95 |
| İstanbul Üniversitesi | 8 | 14 | 7 | 24 | 53 |
| OGM Ormanspor | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.6 sezon ort. 73.9 | Tempo | 71.6 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
132.0 sezon ort. 99.1 | 100 hücumda sayı | 74.5 sezon ort. 81.6 |
68.0% sezon ort. 49.8% | eFG% | 34.1% sezon ort. 38.4% |
17.1% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 12.2% sezon ort. 17.1% |
35.7% sezon ort. 26.5% | Hücum ribaundu % | 23.9% sezon ort. 28.8% |
14.1% sezon ort. 23.6% | Serbest atış oranı | 21.2% sezon ort. 20.6% |
35.9% sezon ort. 33.8% | Üçlük payı | 31.8% sezon ort. 29.6% |
| Savunma | ||
74.5 sezon ort. 98.7 | 100 savunmada yenen sayı | 132.0 sezon ort. 109.6 |
34.1% sezon ort. 47.6% | Rakip eFG% | 68.0% sezon ort. 52.4% |
12.2% sezon ort. 14.2% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 16.4% |
23.9% sezon ort. 26.9% | Rakip hücum ribaundu % | 35.7% sezon ort. 37.4% |
21.2% sezon ort. 15.9% | Rakip serbest atış oranı | 14.1% sezon ort. 23.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Rebekah Jasmine Gardner OGM Ormanspor · 22 dk+11.7 PIR
- Şevval Akalan İstanbul Üniversitesi · 35 dk+10.6 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu OGM Ormanspor · 18 dk+10.4 PIR
- Aneika Anna Kay Henry OGM Ormanspor · 24 dk+7.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- İlayda Güner İstanbul Üniversitesi · 35 dk−8.8 PIR
- Imani Leshae Watkins İstanbul Üniversitesi · 27 dk−8.2 PIR
- Gülse Uğur İstanbul Üniversitesi · 22 dk−4.7 PIR
- Yasemin Güneş İstanbul Üniversitesi · 21 dk−4.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 72.0 | 71.6 | 132.0 | 68.0% | 17.1% | 35.7% | 14.1% | 74.5 | 34.1% | 12.2% | 76.1% | 21.2% | +57.5 |
| İstanbul Üniversitesi | 71.2 | 71.6 | 74.5 | 34.1% | 12.2% | 23.9% | 21.2% | 132.0 | 68.0% | 17.1% | 64.3% | 14.1% | -57.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 37/64 (%57.8) | Saha İçi Şut | 21/66 (%31.8) |
| 24/41 (%58.5) | 2 Sayı | 18/45 (%40.0) |
| 13/23 (%56.5) | 3 Sayı | 3/21 (%14.3) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 8/14 (%57.1) |
| 45 | Ribaund | 29 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 18 |
| 30 | Asist | 12 |
| 6 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 2 |
| 14 | Top Kaybı | 10 |
| 12 | Faul | 13 |
| 136 | Verimlilik (PIR) | 43 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada OGM Ormanspor 2, İstanbul Üniversitesi 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 30.11.2018OGM Ormanspor 95-53 İstanbul Üniversitesi
- 23.02.2019İstanbul Üniversitesi 63-88 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

