WbInsight

KBSL · 9. Hafta · 2018-2019 · 16 Aralık 2018 00:00

73 - 69

Mersin BŞB. logosu
Mersin BŞB.

OGM Ormanspor 3. çeyreği 19-7 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
OGM Ormanspor1625191373
Mersin BŞB.202272069
Dört Faktör
OGM OrmansporKategoriMersin BŞB.
Tempo
78.2
sezon ort. 73.7
Tempo
78.2
sezon ort. 75.0
Hücum
93.3
sezon ort. 100.5
100 hücumda sayı
88.3
sezon ort. 109.0
45.8%
sezon ort. 50.6%
eFG%
44.5%
sezon ort. 52.7%
25.2%
sezon ort. 17.5%
Top kaybı oranı
17.6%
sezon ort. 15.9%
39.4%
sezon ort. 26.3%
Hücum ribaundu %
17.9%
sezon ort. 30.7%
35.6%
sezon ort. 22.8%
Serbest atış oranı
21.9%
sezon ort. 26.7%
23.7%
sezon ort. 34.2%
Üçlük payı
34.4%
sezon ort. 37.8%
Savunma
88.3
sezon ort. 98.2
100 savunmada yenen sayı
93.3
sezon ort. 91.1
44.5%
sezon ort. 47.3%
Rakip eFG%
45.8%
sezon ort. 44.5%
17.6%
sezon ort. 14.0%
Zorlanan top kaybı
25.2%
sezon ort. 18.4%
17.9%
sezon ort. 27.1%
Rakip hücum ribaundu %
39.4%
sezon ort. 30.3%
21.9%
sezon ort. 15.9%
Rakip serbest atış oranı
35.6%
sezon ort. 22.5%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.