WbInsight

KBSL · 7. Hafta · 2018-2019 · 2 Aralık 2018 00:00

81 - 56

Mersin BŞB. logosu
Mersin BŞB.

Fenerbahçe 3. çeyreği 25-9 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe1920251781
Mersin BŞB.181791256
Dört Faktör
FenerbahçeKategoriMersin BŞB.
Tempo
69.8
sezon ort. 70.5
Tempo
69.8
sezon ort. 75.3
Hücum
117.5
sezon ort. 113.4
100 hücumda sayı
79.2
sezon ort. 109.2
58.5%
sezon ort. 54.6%
eFG%
35.2%
sezon ort. 53.1%
17.9%
sezon ort. 14.8%
Top kaybı oranı
9.1%
sezon ort. 16.2%
50.0%
sezon ort. 33.2%
Hücum ribaundu %
14.3%
sezon ort. 30.9%
13.8%
sezon ort. 22.0%
Serbest atış oranı
20.3%
sezon ort. 26.7%
23.1%
sezon ort. 33.2%
Üçlük payı
42.2%
sezon ort. 37.5%
Savunma
79.2
sezon ort. 89.3
100 savunmada yenen sayı
117.5
sezon ort. 90.3
35.2%
sezon ort. 44.1%
Rakip eFG%
58.5%
sezon ort. 44.0%
9.1%
sezon ort. 16.2%
Zorlanan top kaybı
17.9%
sezon ort. 18.7%
14.3%
sezon ort. 22.2%
Rakip hücum ribaundu %
50.0%
sezon ort. 30.0%
20.3%
sezon ort. 20.3%
Rakip serbest atış oranı
13.8%
sezon ort. 23.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.