KBSL · 6. Hafta · 2018-2019 · 25 Kasım 2018 00:00
Hatay BŞB. ilk yarıyı 34-35 geride kapattı, ikinci yarıyı 38-32 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 14 | 20 | 18 | 20 | 72 |
| Fenerbahçe | 18 | 17 | 14 | 18 | 67 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.1 sezon ort. 73.3 | Tempo | 72.1 sezon ort. 70.4 |
| Hücum | ||
102.0 sezon ort. 106.3 | 100 hücumda sayı | 91.1 sezon ort. 114.2 |
49.2% sezon ort. 50.5% | eFG% | 43.6% sezon ort. 55.1% |
16.5% sezon ort. 14.3% | Top kaybı oranı | 16.0% sezon ort. 14.8% |
25.0% sezon ort. 29.7% | Hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 33.6% |
25.4% sezon ort. 19.9% | Serbest atış oranı | 11.4% sezon ort. 22.1% |
28.8% sezon ort. 38.2% | Üçlük payı | 41.4% sezon ort. 32.6% |
| Savunma | ||
91.1 sezon ort. 92.4 | 100 savunmada yenen sayı | 102.0 sezon ort. 88.7 |
43.6% sezon ort. 45.9% | Rakip eFG% | 49.2% sezon ort. 43.7% |
16.0% sezon ort. 17.7% | Zorlanan top kaybı | 16.5% sezon ort. 16.0% |
34.1% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 21.9% |
11.4% sezon ort. 27.0% | Rakip serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 20.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- İlsu Darıcıoğlu Hatay BŞB. · 28 dk+1.4 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 20 dk+0.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 32 dk−14.1 PIR
- Kelsey Christine Plum Fenerbahçe · 32 dk−12.9 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe · 35 dk−7.5 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 21 dk−7.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 70.6 | 72.1 | 102.0 | 49.2% | 16.5% | 25.0% | 25.4% | 91.1 | 43.6% | 16.0% | 65.9% | 11.4% | +10.9 |
| Fenerbahçe | 73.5 | 72.1 | 91.1 | 43.6% | 16.0% | 34.1% | 11.4% | 102.0 | 49.2% | 16.5% | 75.0% | 25.4% | -10.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 26/59 (%44.1) | Saha İçi Şut | 26/70 (%37.1) |
| 20/42 (%47.6) | 2 Sayı | 17/41 (%41.5) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 9/29 (%31.0) |
| 14/15 (%93.3) | Serbest Atış | 6/8 (%75.0) |
| 35 | Ribaund | 38 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 12 | Asist | 20 |
| 6 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 14 |
| 14 | Faul | 17 |
| 79 | Verimlilik (PIR) | 76 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 12 karşılaşmada Hatay BŞB. 1, Fenerbahçe 11 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 24.11.2018Hatay BŞB. 72-67 Fenerbahçe
- 16.02.2019Fenerbahçe 100-65 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

