WbInsight

KBSL · Playoff Yarı Final 1. Maç · 2017-2018 · 3 Mayıs 2018 00:00

Hatay BŞB. logosu
Hatay BŞB.

58 - 73

Fenerbahçe ilk çeyreği 23-15 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Hatay BŞB.152081558
Fenerbahçe2313152273
Dört Faktör
Hatay BŞB.KategoriFenerbahçe
Tempo
68.6
sezon ort. 71.1
Tempo
68.6
sezon ort. 70.1
Hücum
87.1
sezon ort. 109.2
100 hücumda sayı
103.5
sezon ort. 107.0
42.7%
sezon ort. 52.3%
eFG%
52.3%
sezon ort. 50.1%
18.5%
sezon ort. 13.4%
Top kaybı oranı
19.2%
sezon ort. 13.9%
25.7%
sezon ort. 28.9%
Hücum ribaundu %
36.1%
sezon ort. 31.5%
27.3%
sezon ort. 24.9%
Serbest atış oranı
12.5%
sezon ort. 22.0%
32.7%
sezon ort. 34.1%
Üçlük payı
35.9%
sezon ort. 33.2%
Savunma
103.5
sezon ort. 97.6
100 savunmada yenen sayı
87.1
sezon ort. 93.4
52.3%
sezon ort. 45.8%
Rakip eFG%
42.7%
sezon ort. 45.8%
19.2%
sezon ort. 13.7%
Zorlanan top kaybı
18.5%
sezon ort. 15.4%
36.1%
sezon ort. 26.2%
Rakip hücum ribaundu %
25.7%
sezon ort. 24.3%
12.5%
sezon ort. 23.4%
Rakip serbest atış oranı
27.3%
sezon ort. 22.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.