WbInsight

KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2017-2018 · 27 Nisan 2018 00:00

Fenerbahçe ilk çeyreği 21-13 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Beşiktaş1317171764
Fenerbahçe2118221879
Dört Faktör
BeşiktaşKategoriFenerbahçe
Tempo
69.3
sezon ort. 70.2
Tempo
69.3
sezon ort. 70.1
Hücum
93.1
sezon ort. 99.6
100 hücumda sayı
113.1
sezon ort. 106.7
44.4%
sezon ort. 46.8%
eFG%
60.2%
sezon ort. 49.9%
16.1%
sezon ort. 14.4%
Top kaybı oranı
19.0%
sezon ort. 13.9%
30.8%
sezon ort. 25.0%
Hücum ribaundu %
31.0%
sezon ort. 31.6%
21.0%
sezon ort. 26.4%
Serbest atış oranı
18.6%
sezon ort. 21.8%
22.6%
sezon ort. 30.9%
Üçlük payı
32.2%
sezon ort. 33.3%
Savunma
113.1
sezon ort. 99.8
100 savunmada yenen sayı
93.1
sezon ort. 93.2
60.2%
sezon ort. 47.4%
Rakip eFG%
44.4%
sezon ort. 45.7%
19.0%
sezon ort. 15.0%
Zorlanan top kaybı
16.1%
sezon ort. 15.5%
31.0%
sezon ort. 29.9%
Rakip hücum ribaundu %
30.8%
sezon ort. 24.1%
18.6%
sezon ort. 24.7%
Rakip serbest atış oranı
21.0%
sezon ort. 22.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.