KBSL · 8. Hafta · 2018-2019 · 9 Aralık 2018 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Hatay BŞB. OGM Ormanspor karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 12 | 26 | 23 | 12 | 73 |
| OGM Ormanspor | 21 | 19 | 13 | 17 | 70 |
| Hatay BŞB. | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.2 sezon ort. 73.2 | Tempo | 74.2 sezon ort. 73.8 |
| Hücum | ||
100.1 sezon ort. 106.4 | 100 hücumda sayı | 92.9 sezon ort. 100.5 |
47.1% sezon ort. 50.6% | eFG% | 43.5% sezon ort. 50.7% |
13.3% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 16.6% sezon ort. 17.8% |
27.0% sezon ort. 29.7% | Hücum ribaundu % | 22.0% sezon ort. 27.0% |
13.2% sezon ort. 20.3% | Serbest atış oranı | 30.6% sezon ort. 22.9% |
32.4% sezon ort. 38.1% | Üçlük payı | 35.5% sezon ort. 33.8% |
| Savunma | ||
92.9 sezon ort. 92.3 | 100 savunmada yenen sayı | 100.1 sezon ort. 97.8 |
43.5% sezon ort. 45.9% | Rakip eFG% | 47.1% sezon ort. 47.2% |
16.6% sezon ort. 17.7% | Zorlanan top kaybı | 13.3% sezon ort. 14.1% |
22.0% sezon ort. 26.1% | Rakip hücum ribaundu % | 27.0% sezon ort. 26.7% |
30.6% sezon ort. 26.2% | Rakip serbest atış oranı | 13.2% sezon ort. 16.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Glory Bassey Johnson Hatay BŞB. · 32 dk+6.1 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Hatay BŞB. · 20 dk+4.1 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 16 dk+1.5 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 20 dk+0.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 37 dk−11.1 PIR
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 35 dk−7.5 PIR
- Marie Ruzickova OGM Ormanspor · 19 dk−4.5 PIR
- Kahleah Copper OGM Ormanspor · 36 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 73.0 | 74.2 | 100.1 | 47.1% | 13.3% | 27.0% | 13.2% | 92.9 | 43.5% | 16.6% | 78.0% | 30.6% | +7.2 |
| OGM Ormanspor | 75.4 | 74.2 | 92.9 | 43.5% | 16.6% | 22.0% | 30.6% | 100.1 | 47.1% | 13.3% | 73.0% | 13.2% | -7.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 29/68 (%42.6) | Saha İçi Şut | 23/62 (%37.1) |
| 23/46 (%50.0) | 2 Sayı | 15/40 (%37.5) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 8/22 (%36.4) |
| 9/9 (%100.0) | Serbest Atış | 16/19 (%84.2) |
| 42 | Ribaund | 36 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 20 | Asist | 16 |
| 10 | Top Çalma | 7 |
| 4 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 14 |
| 18 | Faul | 18 |
| 99 | Verimlilik (PIR) | 74 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 08.12.2018Hatay BŞB. 73-70 OGM Ormanspor
- 08.03.2019OGM Ormanspor 64-72 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

