WbInsight

KBSL · 10. Hafta · 2018-2019 · 22 Aralık 2018 00:00

Botaş maçı 7 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş1619171971
OGM Ormanspor1414231364
Dört Faktör
BotaşKategoriOGM Ormanspor
Tempo
66.6
sezon ort. 71.4
Tempo
66.6
sezon ort. 74.1
Hücum
106.9
sezon ort. 99.3
100 hücumda sayı
95.8
sezon ort. 100.4
50.8%
sezon ort. 48.0%
eFG%
40.8%
sezon ort. 50.8%
6.9%
sezon ort. 15.7%
Top kaybı oranı
14.7%
sezon ort. 17.9%
16.2%
sezon ort. 28.3%
Hücum ribaundu %
37.5%
sezon ort. 26.3%
15.9%
sezon ort. 21.0%
Serbest atış oranı
16.9%
sezon ort. 23.4%
23.8%
sezon ort. 36.8%
Üçlük payı
26.2%
sezon ort. 34.1%
Savunma
95.8
sezon ort. 88.6
100 savunmada yenen sayı
106.9
sezon ort. 97.5
40.8%
sezon ort. 44.4%
Rakip eFG%
50.8%
sezon ort. 47.0%
14.7%
sezon ort. 18.9%
Zorlanan top kaybı
6.9%
sezon ort. 14.3%
37.5%
sezon ort. 27.9%
Rakip hücum ribaundu %
16.2%
sezon ort. 27.1%
16.9%
sezon ort. 21.8%
Rakip serbest atış oranı
15.9%
sezon ort. 16.1%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.