KBSL · 8. Hafta · 2018-2019 · 9 Aralık 2018 00:00
Fenerbahçe 3. çeyreği 23-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 11 | 13 | 11 | 11 | 46 |
| Fenerbahçe | 12 | 15 | 23 | 12 | 62 |
| Botaş | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.7 sezon ort. 71.4 | Tempo | 66.7 sezon ort. 70.6 |
| Hücum | ||
67.9 sezon ort. 100.4 | 100 hücumda sayı | 94.5 sezon ort. 114.0 |
31.8% sezon ort. 48.5% | eFG% | 46.1% sezon ort. 55.0% |
17.6% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 21.3% sezon ort. 14.7% |
15.0% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 48.7% sezon ort. 33.1% |
23.6% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 9.4% sezon ort. 22.1% |
21.8% sezon ort. 36.8% | Üçlük payı | 21.9% sezon ort. 33.2% |
| Savunma | ||
94.5 sezon ort. 88.7 | 100 savunmada yenen sayı | 67.9 sezon ort. 89.6 |
46.1% sezon ort. 44.2% | Rakip eFG% | 31.8% sezon ort. 44.2% |
21.3% sezon ort. 18.6% | Zorlanan top kaybı | 17.6% sezon ort. 15.9% |
48.7% sezon ort. 27.5% | Rakip hücum ribaundu % | 15.0% sezon ort. 22.2% |
9.4% sezon ort. 22.1% | Rakip serbest atış oranı | 23.6% sezon ort. 20.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tijana Krivacevic Botaş · 25 dk+5.6 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 37 dk+2.3 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 19 dk+0.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Claudia Monica Cuic Botaş · 26 dk−17.3 PIR
- Jewell Blessing Loyd Botaş · 20 dk−12.1 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 17 dk−10.6 PIR
- Olcay Çakır Turgut Botaş · 32 dk−8.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 67.7 | 66.7 | 67.9 | 31.8% | 17.6% | 15.0% | 23.6% | 94.5 | 46.1% | 21.3% | 51.3% | 9.4% | -26.5 |
| Fenerbahçe | 65.6 | 66.7 | 94.5 | 46.1% | 21.3% | 48.7% | 9.4% | 67.9 | 31.8% | 17.6% | 85.0% | 23.6% | +26.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 16/55 (%29.1) | Saha İçi Şut | 26/64 (%40.6) |
| 13/43 (%30.2) | 2 Sayı | 19/50 (%38.0) |
| 3/12 (%25.0) | 3 Sayı | 7/14 (%50.0) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 3/6 (%50.0) |
| 26 | Ribaund | 53 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 19 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 12 | Asist | 18 |
| 10 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 4 |
| 13 | Top Kaybı | 18 |
| 11 | Faul | 14 |
| 42 | Verimlilik (PIR) | 83 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Botaş 1, Fenerbahçe 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 08.12.2018Botaş 46-62 Fenerbahçe
- 11.03.2019Fenerbahçe 83-70 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

