KBSL · 9. Hafta · 2018-2019 · 16 Aralık 2018 00:00
Fenerbahçe ilk çeyreği 28-19 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 28 | 15 | 20 | 27 | 90 |
| Canik BLD. | 19 | 11 | 11 | 21 | 62 |
| Fenerbahçe | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.7 sezon ort. 70.4 | Tempo | 72.7 sezon ort. 80.9 |
| Hücum | ||
121.9 sezon ort. 113.3 | 100 hücumda sayı | 86.7 sezon ort. 85.7 |
62.3% sezon ort. 54.5% | eFG% | 42.2% sezon ort. 42.5% |
17.7% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 21.0% sezon ort. 17.7% |
39.3% sezon ort. 33.5% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 25.5% |
16.9% sezon ort. 21.9% | Serbest atış oranı | 12.5% sezon ort. 17.7% |
35.4% sezon ort. 32.8% | Üçlük payı | 35.9% sezon ort. 38.9% |
| Savunma | ||
86.7 sezon ort. 89.1 | 100 savunmada yenen sayı | 121.9 sezon ort. 116.7 |
42.2% sezon ort. 43.9% | Rakip eFG% | 62.3% sezon ort. 53.9% |
21.0% sezon ort. 15.8% | Zorlanan top kaybı | 17.7% sezon ort. 12.6% |
33.3% sezon ort. 21.6% | Rakip hücum ribaundu % | 39.3% sezon ort. 35.9% |
12.5% sezon ort. 20.6% | Rakip serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 16.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bria Nicole Hartley Fenerbahçe · 24 dk+17.0 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 25 dk+7.6 PIR
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe · 20 dk+6.0 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe · 25 dk+3.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sequoia Antrice Holmes Canik BLD. · 32 dk−15.8 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 19 dk−6.2 PIR
- Nicole Elaine Romeo Canik BLD. · 30 dk−4.3 PIR
- Esra Ural Fenerbahçe · 14 dk−3.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Esra Ural 200. maçına çıktı
- Anastasiya Verameyenka 1.500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 73.8 | 72.7 | 121.9 | 62.3% | 17.7% | 39.3% | 16.9% | 86.7 | 42.2% | 21.0% | 66.7% | 12.5% | +35.2 |
| Canik BLD. | 71.5 | 72.7 | 86.7 | 42.2% | 21.0% | 33.3% | 12.5% | 121.9 | 62.3% | 17.7% | 60.7% | 16.9% | -35.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| 34/65 (%52.3) | Saha İçi Şut | 22/64 (%34.4) |
| 21/42 (%50.0) | 2 Sayı | 12/41 (%29.3) |
| 13/23 (%56.5) | 3 Sayı | 10/23 (%43.5) |
| 9/11 (%81.8) | Serbest Atış | 8/8 (%100.0) |
| 39 | Ribaund | 31 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 17 |
| 31 | Asist | 14 |
| 9 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 18 |
| 17 | Faul | 13 |
| 123 | Verimlilik (PIR) | 54 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Fenerbahçe 5, Canik BLD. 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 15.12.2018Fenerbahçe 90-62 Canik BLD.
- 16.03.2019Canik BLD. 49-108 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

