KBSL · 10. Hafta · 2018-2019 · 23 Aralık 2018 00:00
Çukurova Basketbol ilk çeyreği 30-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik BLD. | 12 | 23 | 11 | 13 | 59 |
| Çukurova Basketbol | 30 | 34 | 26 | 27 | 117 |
| Canik BLD. | Kategori | Çukurova Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
86.1 sezon ort. 80.3 | Tempo | 86.1 sezon ort. 75.1 |
| Hücum | ||
67.8 sezon ort. 86.5 | 100 hücumda sayı | 137.4 sezon ort. 112.6 |
39.4% sezon ort. 42.6% | eFG% | 63.4% sezon ort. 56.7% |
26.0% sezon ort. 17.5% | Top kaybı oranı | 11.1% sezon ort. 17.1% |
27.1% sezon ort. 25.7% | Hücum ribaundu % | 35.0% sezon ort. 34.1% |
9.9% sezon ort. 17.8% | Serbest atış oranı | 17.1% sezon ort. 19.7% |
35.2% sezon ort. 39.0% | Üçlük payı | 46.3% sezon ort. 34.6% |
| Savunma | ||
137.4 sezon ort. 116.0 | 100 savunmada yenen sayı | 67.8 sezon ort. 87.8 |
63.4% sezon ort. 53.8% | Rakip eFG% | 39.4% sezon ort. 44.3% |
11.1% sezon ort. 12.9% | Zorlanan top kaybı | 26.0% sezon ort. 19.5% |
35.0% sezon ort. 36.0% | Rakip hücum ribaundu % | 27.1% sezon ort. 24.9% |
17.1% sezon ort. 16.6% | Rakip serbest atış oranı | 9.9% sezon ort. 22.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kim Mestdagh Çukurova Basketbol · 20 dk+21.0 PIR
- Pelin Bilgiç Çukurova Basketbol · 20 dk+17.1 PIR
- Liudmyla Naumenko Çukurova Basketbol · 20 dk+12.3 PIR
- Sevgi Uzun Çukurova Basketbol · 20 dk+10.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Deniz Aygül Canik BLD. · 27 dk−10.4 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Canik BLD. · 33 dk−9.0 PIR
- Deniz Çolakoğlu Canik BLD. · 31 dk−5.1 PIR
- Şaziye İvegin Üner Çukurova Basketbol · 20 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik BLD. | 87.1 | 86.1 | 67.8 | 39.4% | 26.0% | 27.1% | 9.9% | 137.4 | 63.4% | 11.1% | 65.0% | 17.1% | -69.6 |
| Çukurova Basketbol | 85.2 | 86.1 | 137.4 | 63.4% | 11.1% | 35.0% | 17.1% | 67.8 | 39.4% | 26.0% | 72.9% | 9.9% | +69.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik BLD. | Kategori | Çukurova Basketbol |
|---|---|---|
| 25/71 (%35.2) | Saha İçi Şut | 43/82 (%52.4) |
| 19/46 (%41.3) | 2 Sayı | 25/44 (%56.8) |
| 6/25 (%24.0) | 3 Sayı | 18/38 (%47.4) |
| 3/7 (%42.9) | Serbest Atış | 13/14 (%92.9) |
| 39 | Ribaund | 49 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 20 | Asist | 33 |
| 7 | Top Çalma | 19 |
| 0 | Blok | 3 |
| 26 | Top Kaybı | 11 |
| 12 | Faul | 8 |
| 49 | Verimlilik (PIR) | 170 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Canik BLD. 2, Çukurova Basketbol 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 22.12.2018Canik BLD. 59-117 Çukurova Basketbol
- 22.03.2019Çukurova Basketbol 158-63 Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

