KBSL · 8. Hafta · 2018-2019 · 8 Aralık 2018 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 24-13 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Kırçiçeği Bodrum | 13 | 15 | 13 | 12 | 53 |
| Galatasaray | 24 | 21 | 13 | 22 | 80 |
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.0 sezon ort. 75.8 | Tempo | 75.0 sezon ort. 72.3 |
| Hücum | ||
72.2 sezon ort. 74.3 | 100 hücumda sayı | 104.4 sezon ort. 97.3 |
46.9% sezon ort. 38.8% | eFG% | 51.4% sezon ort. 47.3% |
31.9% sezon ort. 24.9% | Top kaybı oranı | 13.7% sezon ort. 15.4% |
17.9% sezon ort. 26.2% | Hücum ribaundu % | 29.7% sezon ort. 28.6% |
20.4% sezon ort. 26.4% | Serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 19.0% |
22.4% sezon ort. 25.0% | Üçlük payı | 27.5% sezon ort. 34.3% |
| Savunma | ||
104.4 sezon ort. 120.3 | 100 savunmada yenen sayı | 72.2 sezon ort. 92.3 |
51.4% sezon ort. 54.8% | Rakip eFG% | 46.9% sezon ort. 46.4% |
13.7% sezon ort. 11.5% | Zorlanan top kaybı | 31.9% sezon ort. 18.6% |
29.7% sezon ort. 35.9% | Rakip hücum ribaundu % | 17.9% sezon ort. 26.7% |
21.7% sezon ort. 21.3% | Rakip serbest atış oranı | 20.4% sezon ort. 25.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 29 dk+8.8 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 31 dk+6.2 PIR
- Farhiya Abdi Galatasaray · 30 dk+5.0 PIR
- İnci Güçlü Galatasaray · 10 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Milana Zivadinovic Kırçiçeği Bodrum · 37 dk−8.3 PIR
- Sinem Ataş Galatasaray · 21 dk−6.2 PIR
- Alperi Onar Galatasaray · 22 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Farhiya Abdi 500 sayı barajını geçti
- Farhiya Abdi 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Kırçiçeği Bodrum | 73.4 | 75.0 | 72.2 | 46.9% | 31.9% | 17.9% | 20.4% | 104.4 | 51.4% | 13.7% | 70.3% | 21.7% | -32.2 |
| Galatasaray | 76.6 | 75.0 | 104.4 | 51.4% | 13.7% | 29.7% | 21.7% | 72.2 | 46.9% | 31.9% | 82.1% | 20.4% | +32.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 22/49 (%44.9) | Saha İçi Şut | 34/69 (%49.3) |
| 20/38 (%52.6) | 2 Sayı | 31/50 (%62.0) |
| 2/11 (%18.2) | 3 Sayı | 3/19 (%15.8) |
| 7/10 (%70.0) | Serbest Atış | 9/15 (%60.0) |
| 31 | Ribaund | 34 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 16 | Asist | 28 |
| 8 | Top Çalma | 13 |
| 0 | Blok | 0 |
| 25 | Top Kaybı | 12 |
| 19 | Faul | 12 |
| 53 | Verimlilik (PIR) | 102 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 07.12.2018Kırçiçeği Bodrum 53-80 Galatasaray
- 08.03.2019Galatasaray 78-46 Kırçiçeği Bodrum
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

