KBSL · 10. Hafta · 2018-2019 · 23 Aralık 2018 00:00
Hatay BŞB. 4. çeyreği 25-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 21 | 20 | 19 | 25 | 85 |
| Galatasaray | 23 | 17 | 17 | 13 | 70 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.4 sezon ort. 73.3 | Tempo | 73.4 sezon ort. 72.4 |
| Hücum | ||
113.3 sezon ort. 105.9 | 100 hücumda sayı | 97.5 sezon ort. 97.5 |
54.6% sezon ort. 50.3% | eFG% | 60.9% sezon ort. 47.1% |
15.3% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 24.1% sezon ort. 15.1% |
27.8% sezon ort. 29.6% | Hücum ribaundu % | 12.0% sezon ort. 29.0% |
24.6% sezon ort. 19.9% | Serbest atış oranı | 7.3% sezon ort. 19.4% |
36.9% sezon ort. 37.9% | Üçlük payı | 32.7% sezon ort. 34.1% |
| Savunma | ||
97.5 sezon ort. 92.1 | 100 savunmada yenen sayı | 113.3 sezon ort. 91.0 |
60.9% sezon ort. 45.3% | Rakip eFG% | 54.6% sezon ort. 46.1% |
24.1% sezon ort. 17.4% | Zorlanan top kaybı | 15.3% sezon ort. 19.1% |
12.0% sezon ort. 26.3% | Rakip hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 26.4% |
7.3% sezon ort. 27.0% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 25.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 35 dk+9.5 PIR
- İrem Tutar Galatasaray · 22 dk+8.5 PIR
- Farhiya Abdi Galatasaray · 30 dk+8.1 PIR
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 8 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 40 dk−9.5 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 36 dk−6.5 PIR
- İnci Güçlü Galatasaray · 11 dk−4.6 PIR
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 31 dk−3.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 75.0 | 73.4 | 113.3 | 54.6% | 15.3% | 27.8% | 24.6% | 97.5 | 60.9% | 24.1% | 88.0% | 7.3% | +15.7 |
| Galatasaray | 71.8 | 73.4 | 97.5 | 60.9% | 24.1% | 12.0% | 7.3% | 113.3 | 54.6% | 15.3% | 72.2% | 24.6% | -15.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 30/65 (%46.2) | Saha İçi Şut | 30/55 (%54.5) |
| 19/41 (%46.3) | 2 Sayı | 23/37 (%62.2) |
| 11/24 (%45.8) | 3 Sayı | 7/18 (%38.9) |
| 14/16 (%87.5) | Serbest Atış | 3/4 (%75.0) |
| 32 | Ribaund | 29 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 3 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 24 | Asist | 18 |
| 9 | Top Çalma | 8 |
| 0 | Blok | 3 |
| 13 | Top Kaybı | 18 |
| 12 | Faul | 12 |
| 100 | Verimlilik (PIR) | 84 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Hatay BŞB. 3, Galatasaray 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-3
- 22.12.2018Hatay BŞB. 85-70 Galatasaray
- 22.03.2019Galatasaray 67-65 Hatay BŞB.
- 16.04.2019Hatay BŞB. 62-63 Galatasaray
- 19.04.2019Galatasaray 70-59 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

