KBSL · 16. Hafta · 2018-2019 · 27 Ocak 2019 00:00
Fenerbahçe maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 17 | 11 | 20 | 12 | 60 |
| Fenerbahçe | 16 | 15 | 16 | 21 | 68 |
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.2 sezon ort. 72.6 | Tempo | 67.2 sezon ort. 70.6 |
| Hücum | ||
89.6 sezon ort. 97.7 | 100 hücumda sayı | 101.0 sezon ort. 113.8 |
46.5% sezon ort. 47.4% | eFG% | 52.8% sezon ort. 54.8% |
14.1% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 20.7% sezon ort. 14.7% |
12.5% sezon ort. 29.0% | Hücum ribaundu % | 32.3% sezon ort. 33.7% |
15.8% sezon ort. 19.2% | Serbest atış oranı | 35.8% sezon ort. 21.5% |
29.8% sezon ort. 34.2% | Üçlük payı | 34.0% sezon ort. 32.9% |
| Savunma | ||
101.0 sezon ort. 91.4 | 100 savunmada yenen sayı | 89.6 sezon ort. 89.0 |
52.8% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 46.5% sezon ort. 43.8% |
20.7% sezon ort. 18.9% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 16.0% |
32.3% sezon ort. 26.3% | Rakip hücum ribaundu % | 12.5% sezon ort. 22.2% |
35.8% sezon ort. 25.3% | Rakip serbest atış oranı | 15.8% sezon ort. 20.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 31 dk+5.3 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe · 37 dk+4.5 PIR
- Farhiya Abdi Galatasaray · 24 dk+3.2 PIR
- Kelsey Christine Plum Fenerbahçe · 31 dk+2.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 32 dk−13.8 PIR
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe · 20 dk−10.5 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 28 dk−7.5 PIR
- Alperi Onar Galatasaray · 22 dk−4.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 67.0 | 67.2 | 89.6 | 46.5% | 14.1% | 12.5% | 15.8% | 101.0 | 52.8% | 20.7% | 67.7% | 35.8% | -11.3 |
| Fenerbahçe | 67.4 | 67.2 | 101.0 | 52.8% | 20.7% | 32.3% | 35.8% | 89.6 | 46.5% | 14.1% | 87.5% | 15.8% | +11.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 24/57 (%42.1) | Saha İçi Şut | 25/53 (%47.2) |
| 19/40 (%47.5) | 2 Sayı | 19/35 (%54.3) |
| 5/17 (%29.4) | 3 Sayı | 6/18 (%33.3) |
| 7/9 (%77.8) | Serbest Atış | 12/19 (%63.2) |
| 25 | Ribaund | 38 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 16 | Asist | 17 |
| 10 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 16 |
| 20 | Faul | 14 |
| 67 | Verimlilik (PIR) | 79 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada Galatasaray 1, Fenerbahçe 9 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-5
- 27.10.2018Fenerbahçe 77-60 Galatasaray
- 26.01.2019Galatasaray 60-68 Fenerbahçe
- 23.04.2019Fenerbahçe 72-51 Galatasaray
- 25.04.2019Fenerbahçe 48-59 Galatasaray
- 28.04.2019Galatasaray 74-59 Fenerbahçe
- 30.04.2019Galatasaray 49-57 Fenerbahçe
- 03.05.2019Fenerbahçe 54-51 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

