KBSL · 15. Hafta · 2018-2019 · 19 Ocak 2019 00:00
Maç normal süreyi 77-77 berabere tamamladı; Galatasaray uzatmada 9-7 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 25 | 18 | 15 | 19 | 7 | 84 |
| Galatasaray | 24 | 24 | 12 | 17 | 9 | 86 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.1 sezon ort. 76.1 | Tempo | 81.1 sezon ort. 72.1 |
| Hücum | ||
103.1 sezon ort. 98.9 | 100 hücumda sayı | 106.4 sezon ort. 97.2 |
55.4% sezon ort. 48.9% | eFG% | 49.3% sezon ort. 47.4% |
16.2% sezon ort. 16.0% | Top kaybı oranı | 13.9% sezon ort. 15.4% |
14.3% sezon ort. 27.3% | Hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 28.5% |
26.2% sezon ort. 19.9% | Serbest atış oranı | 27.8% sezon ort. 18.8% |
36.9% sezon ort. 34.1% | Üçlük payı | 36.1% sezon ort. 34.0% |
| Savunma | ||
106.4 sezon ort. 100.2 | 100 savunmada yenen sayı | 103.1 sezon ort. 91.3 |
49.3% sezon ort. 50.0% | Rakip eFG% | 55.4% sezon ort. 46.1% |
13.9% sezon ort. 18.7% | Zorlanan top kaybı | 16.2% sezon ort. 19.1% |
31.0% sezon ort. 30.2% | Rakip hücum ribaundu % | 14.3% sezon ort. 26.8% |
27.8% sezon ort. 23.9% | Rakip serbest atış oranı | 26.2% sezon ort. 25.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White İzmit Belediyespor · 41 dk+9.0 PIR
- Melike Bakırcıoğlu İzmit Belediyespor · 40 dk+8.6 PIR
- Alperi Onar Galatasaray · 35 dk+5.2 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 43 dk+2.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Victoria Macaulay Galatasaray · 29 dk−7.2 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 43 dk−5.2 PIR
- Monika Grigalauskyte Galatasaray · 35 dk−4.5 PIR
- Marina Bas İzmit Belediyespor · 40 dk−3.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- İnci Güçlü 100 sayı barajını geçti
- La Tanya Chantella White 300 top çalma barajını geçti
- Farhiya Abdi 50 top çalma barajını geçti
- Marina Bas 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 81.5 | 81.1 | 103.1 | 55.4% | 16.2% | 14.3% | 26.2% | 106.4 | 49.3% | 13.9% | 69.0% | 27.8% | -3.3 |
| Galatasaray | 80.8 | 81.1 | 106.4 | 49.3% | 13.9% | 31.0% | 27.8% | 103.1 | 55.4% | 16.2% | 85.7% | 26.2% | +3.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 31/65 (%47.7) | Saha İçi Şut | 31/72 (%43.1) |
| 21/41 (%51.2) | 2 Sayı | 22/46 (%47.8) |
| 10/24 (%41.7) | 3 Sayı | 9/26 (%34.6) |
| 12/17 (%70.6) | Serbest Atış | 15/20 (%75.0) |
| 34 | Ribaund | 43 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 19 | Asist | 15 |
| 7 | Top Çalma | 9 |
| 3 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 13 |
| 17 | Faul | 18 |
| 94 | Verimlilik (PIR) | 94 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 19.10.2018Galatasaray 73-54 İzmit Belediyespor
- 18.01.2019İzmit Belediyespor 84-86 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

