KBSL · 11. Hafta · 2018-2019 · 26 Aralık 2018 00:00
Fenerbahçe 2. çeyreği 28-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 24 | 28 | 22 | 20 | 94 |
| İzmit Belediyespor | 17 | 11 | 19 | 19 | 66 |
| Fenerbahçe | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.7 sezon ort. 70.3 | Tempo | 74.7 sezon ort. 76.4 |
| Hücum | ||
125.3 sezon ort. 113.2 | 100 hücumda sayı | 88.7 sezon ort. 99.4 |
63.3% sezon ort. 54.5% | eFG% | 43.6% sezon ort. 49.3% |
22.0% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 10.8% sezon ort. 16.2% |
55.2% sezon ort. 33.1% | Hücum ribaundu % | 21.4% sezon ort. 27.1% |
25.0% sezon ort. 21.7% | Serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 20.4% |
39.1% sezon ort. 32.7% | Üçlük payı | 24.3% sezon ort. 34.6% |
| Savunma | ||
88.7 sezon ort. 89.1 | 100 savunmada yenen sayı | 125.3 sezon ort. 99.4 |
43.6% sezon ort. 43.9% | Rakip eFG% | 63.3% sezon ort. 49.5% |
10.8% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 22.0% sezon ort. 18.3% |
21.4% sezon ort. 22.0% | Rakip hücum ribaundu % | 55.2% sezon ort. 29.4% |
14.3% sezon ort. 20.5% | Rakip serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 24.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 21 dk+10.7 PIR
- Esra Ural Fenerbahçe · 21 dk+8.6 PIR
- Kelsey Christine Plum Fenerbahçe · 25 dk+7.9 PIR
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe · 15 dk+7.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Bria Nicole Hartley Fenerbahçe · 16 dk−12.2 PIR
- Marina Bas İzmit Belediyespor · 25 dk−7.5 PIR
- Melek Selçok İzmit Belediyespor · 13 dk−3.9 PIR
- Ferda Yıldız İzmit Belediyespor · 15 dk−2.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- La Tanya Chantella White 150. maçına çıktı
- Marina Bas 500 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 75.0 | 74.7 | 125.3 | 63.3% | 22.0% | 55.2% | 25.0% | 88.7 | 43.6% | 10.8% | 78.6% | 14.3% | +36.6 |
| İzmit Belediyespor | 74.4 | 74.7 | 88.7 | 43.6% | 10.8% | 21.4% | 14.3% | 125.3 | 63.3% | 22.0% | 44.8% | 25.0% | -36.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 36/64 (%56.3) | Saha İçi Şut | 30/70 (%42.9) |
| 27/39 (%69.2) | 2 Sayı | 29/53 (%54.7) |
| 9/25 (%36.0) | 3 Sayı | 1/17 (%5.9) |
| 13/16 (%81.3) | Serbest Atış | 5/10 (%50.0) |
| 49 | Ribaund | 22 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 13 |
| 30 | Asist | 24 |
| 5 | Top Çalma | 11 |
| 0 | Blok | 1 |
| 20 | Top Kaybı | 9 |
| 10 | Faul | 10 |
| 127 | Verimlilik (PIR) | 70 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 25.12.2018Fenerbahçe 94-66 İzmit Belediyespor
- 29.03.2019İzmit Belediyespor 47-78 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

