KBSL · 9. Hafta · 2018-2019 · 16 Aralık 2018 00:00
İzmit Belediyespor ilk yarıyı 35-37 geride kapattı, ikinci yarıyı 33-26 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 18 | 17 | 18 | 15 | 68 |
| Beşiktaş | 21 | 16 | 11 | 15 | 63 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.2 sezon ort. 76.4 | Tempo | 74.2 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
91.2 sezon ort. 99.3 | 100 hücumda sayı | 85.4 sezon ort. 108.0 |
41.2% sezon ort. 49.4% | eFG% | 38.1% sezon ort. 50.4% |
16.7% sezon ort. 15.9% | Top kaybı oranı | 11.1% sezon ort. 12.6% |
33.3% sezon ort. 26.6% | Hücum ribaundu % | 15.9% sezon ort. 29.4% |
22.1% sezon ort. 20.1% | Serbest atış oranı | 31.7% sezon ort. 22.9% |
38.2% sezon ort. 34.1% | Üçlük payı | 38.1% sezon ort. 35.7% |
| Savunma | ||
85.4 sezon ort. 101.0 | 100 savunmada yenen sayı | 91.2 sezon ort. 98.1 |
38.1% sezon ort. 50.5% | Rakip eFG% | 41.2% sezon ort. 50.0% |
11.1% sezon ort. 18.7% | Zorlanan top kaybı | 16.7% sezon ort. 18.2% |
15.9% sezon ort. 30.9% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 26.5% |
31.7% sezon ort. 23.8% | Rakip serbest atış oranı | 22.1% sezon ort. 21.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Beşiktaş · 34 dk+6.8 PIR
- Nazlıcan Ölçek İzmit Belediyespor · 11 dk+5.1 PIR
- Ceyda Kozluca Kabaran İzmit Belediyespor · 25 dk+0.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Michelle Mitchell Beşiktaş · 38 dk−14.8 PIR
- Tyrone Bernice Mosby İzmit Belediyespor · 35 dk−12.4 PIR
- Esra Erden Atacan Beşiktaş · 21 dk−4.2 PIR
- Evelyn Akhator Beşiktaş · 36 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 74.6 | 74.2 | 91.2 | 41.2% | 16.7% | 33.3% | 22.1% | 85.4 | 38.1% | 11.1% | 84.1% | 31.7% | +5.8 |
| Beşiktaş | 73.8 | 74.2 | 85.4 | 38.1% | 11.1% | 15.9% | 31.7% | 91.2 | 41.2% | 16.7% | 66.7% | 22.1% | -5.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 25/68 (%36.8) | Saha İçi Şut | 21/63 (%33.3) |
| 19/42 (%45.2) | 2 Sayı | 15/39 (%38.5) |
| 6/26 (%23.1) | 3 Sayı | 6/24 (%25.0) |
| 12/15 (%80.0) | Serbest Atış | 15/20 (%75.0) |
| 52 | Ribaund | 37 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 37 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 13 | Asist | 17 |
| 7 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 4 |
| 15 | Top Kaybı | 9 |
| 18 | Faul | 19 |
| 80 | Verimlilik (PIR) | 75 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 15.12.2018İzmit Belediyespor 68-63 Beşiktaş
- 16.03.2019Beşiktaş 81-74 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

