KBSL · 14. Hafta · 2018-2019 · 13 Ocak 2019 00:00
Beşiktaş maçı 13 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 15 | 12 | 16 | 9 | 52 |
| Beşiktaş | 18 | 16 | 15 | 16 | 65 |
| Galatasaray | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.4 sezon ort. 72.6 | Tempo | 66.4 sezon ort. 76.6 |
| Hücum | ||
76.9 sezon ort. 98.1 | 100 hücumda sayı | 99.8 sezon ort. 107.4 |
37.1% sezon ort. 47.7% | eFG% | 47.5% sezon ort. 50.1% |
16.9% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 10.9% sezon ort. 12.6% |
31.9% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 21.6% sezon ort. 29.1% |
9.1% sezon ort. 19.4% | Serbest atış oranı | 23.7% sezon ort. 23.2% |
28.8% sezon ort. 34.3% | Üçlük payı | 35.6% sezon ort. 35.8% |
| Savunma | ||
99.8 sezon ort. 91.5 | 100 savunmada yenen sayı | 76.9 sezon ort. 98.6 |
47.5% sezon ort. 46.4% | Rakip eFG% | 37.1% sezon ort. 50.1% |
10.9% sezon ort. 19.2% | Zorlanan top kaybı | 16.9% sezon ort. 18.2% |
21.6% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 31.9% sezon ort. 26.6% |
23.7% sezon ort. 25.6% | Rakip serbest atış oranı | 9.1% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Monika Grigalauskyte Galatasaray · 32 dk+18.4 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş · 33 dk+2.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 28 dk−9.7 PIR
- Alperi Onar Galatasaray · 12 dk−7.4 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 25 dk−7.4 PIR
- Sinem Ataş Galatasaray · 17 dk−4.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Sinem Ataş 250 ribaund barajını geçti
- Olivia Esther Jeanne Epoupa 100 top çalma barajını geçti
- Kelsey Michelle Mitchell 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 67.6 | 66.4 | 76.9 | 37.1% | 16.9% | 31.9% | 9.1% | 99.8 | 47.5% | 10.9% | 78.4% | 23.7% | -22.9 |
| Beşiktaş | 65.2 | 66.4 | 99.8 | 47.5% | 10.9% | 21.6% | 23.7% | 76.9 | 37.1% | 16.9% | 68.1% | 9.1% | +22.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 22/66 (%33.3) | Saha İçi Şut | 24/59 (%40.7) |
| 17/47 (%36.2) | 2 Sayı | 16/38 (%42.1) |
| 5/19 (%26.3) | 3 Sayı | 8/21 (%38.1) |
| 3/6 (%50.0) | Serbest Atış | 9/14 (%64.3) |
| 44 | Ribaund | 40 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 14 | Asist | 14 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 4 | Blok | 4 |
| 14 | Top Kaybı | 8 |
| 18 | Faul | 15 |
| 57 | Verimlilik (PIR) | 82 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Galatasaray 3, Beşiktaş 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 12.10.2018Beşiktaş 91-77 Galatasaray
- 12.01.2019Galatasaray 52-65 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

