KBSL · 12. Hafta · 2018-2019 · 30 Aralık 2018 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; OGM Ormanspor Beşiktaş karşısında 2 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 15 | 25 | 12 | 24 | 76 |
| OGM Ormanspor | 18 | 22 | 21 | 17 | 78 |
| Beşiktaş | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.7 sezon ort. 76.3 | Tempo | 74.7 sezon ort. 73.8 |
| Hücum | ||
102.5 sezon ort. 107.4 | 100 hücumda sayı | 103.8 sezon ort. 100.1 |
47.1% sezon ort. 50.1% | eFG% | 57.6% sezon ort. 50.2% |
14.7% sezon ort. 12.5% | Top kaybı oranı | 23.5% sezon ort. 17.6% |
34.1% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 34.5% sezon ort. 26.5% |
20.3% sezon ort. 23.3% | Serbest atış oranı | 23.7% sezon ort. 23.2% |
30.4% sezon ort. 35.9% | Üçlük payı | 28.8% sezon ort. 34.0% |
| Savunma | ||
103.8 sezon ort. 97.7 | 100 savunmada yenen sayı | 102.5 sezon ort. 97.7 |
57.6% sezon ort. 49.4% | Rakip eFG% | 47.1% sezon ort. 47.2% |
23.5% sezon ort. 18.0% | Zorlanan top kaybı | 14.7% sezon ort. 14.1% |
34.5% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 26.5% |
23.7% sezon ort. 21.4% | Rakip serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 15.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tiffany Simone Mitchell OGM Ormanspor · 37 dk+6.4 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu OGM Ormanspor · 34 dk+3.9 PIR
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Beşiktaş · 32 dk+2.8 PIR
- Aneika Anna Kay Henry OGM Ormanspor · 34 dk+1.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 36 dk−9.0 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş · 30 dk−7.5 PIR
- Marie Ruzickova OGM Ormanspor · 10 dk−6.2 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Beşiktaş · 17 dk−6.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 74.2 | 74.7 | 102.5 | 47.1% | 14.7% | 34.1% | 20.3% | 103.8 | 57.6% | 23.5% | 65.5% | 23.7% | -1.3 |
| OGM Ormanspor | 75.2 | 74.7 | 103.8 | 57.6% | 23.5% | 34.5% | 23.7% | 102.5 | 47.1% | 14.7% | 65.9% | 20.3% | +1.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 29/69 (%42.0) | Saha İçi Şut | 31/59 (%52.5) |
| 22/48 (%45.8) | 2 Sayı | 25/42 (%59.5) |
| 7/21 (%33.3) | 3 Sayı | 6/17 (%35.3) |
| 11/14 (%78.6) | Serbest Atış | 10/14 (%71.4) |
| 33 | Ribaund | 37 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 12 | Asist | 19 |
| 9 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 20 |
| 19 | Faul | 20 |
| 75 | Verimlilik (PIR) | 90 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.12.2018Beşiktaş 76-78 OGM Ormanspor
- 05.04.2019OGM Ormanspor 66-88 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

