KBSL · 13. Hafta · 2018-2019 · 6 Ocak 2019 00:00
OGM Ormanspor 2. çeyreği 30-16 kazanarak farkı açtı. İzmit Belediyespor ikinci yarıda 47-38 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 19 | 30 | 18 | 20 | 87 |
| İzmit Belediyespor | 11 | 16 | 22 | 25 | 74 |
| OGM Ormanspor | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.6 sezon ort. 73.9 | Tempo | 73.6 sezon ort. 76.4 |
| Hücum | ||
118.1 sezon ort. 99.5 | 100 hücumda sayı | 100.7 sezon ort. 99.0 |
54.0% sezon ort. 50.3% | eFG% | 47.0% sezon ort. 49.2% |
11.0% sezon ort. 18.0% | Top kaybı oranı | 12.0% sezon ort. 16.1% |
22.9% sezon ort. 26.9% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 27.0% |
34.9% sezon ort. 22.8% | Serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 19.9% |
28.6% sezon ort. 34.0% | Üçlük payı | 31.8% sezon ort. 34.3% |
| Savunma | ||
100.7 sezon ort. 97.7 | 100 savunmada yenen sayı | 118.1 sezon ort. 99.7 |
47.0% sezon ort. 47.2% | Rakip eFG% | 54.0% sezon ort. 49.8% |
12.0% sezon ort. 14.2% | Zorlanan top kaybı | 11.0% sezon ort. 18.7% |
25.0% sezon ort. 26.8% | Rakip hücum ribaundu % | 22.9% sezon ort. 30.5% |
25.8% sezon ort. 15.7% | Rakip serbest atış oranı | 34.9% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Rebekah Jasmine Gardner OGM Ormanspor · 35 dk+11.3 PIR
- Tiffany Simone Mitchell OGM Ormanspor · 31 dk+11.1 PIR
- Marina Bas İzmit Belediyespor · 32 dk+10.7 PIR
- Tyrone Bernice Mosby İzmit Belediyespor · 33 dk+9.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 29 dk−11.7 PIR
- La Tanya Chantella White İzmit Belediyespor · 37 dk−10.8 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 22 dk−5.7 PIR
- Emel Sığırcı İzmit Belediyespor · 9 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- La Tanya Chantella White 750 ribaund barajını geçti
- Emel Sığırcı 100. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 73.7 | 73.6 | 118.1 | 54.0% | 11.0% | 22.9% | 34.9% | 100.7 | 47.0% | 12.0% | 75.0% | 25.8% | +17.4 |
| İzmit Belediyespor | 73.5 | 73.6 | 100.7 | 47.0% | 12.0% | 25.0% | 25.8% | 118.1 | 54.0% | 11.0% | 77.1% | 34.9% | -17.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 31/63 (%49.2) | Saha İçi Şut | 28/66 (%42.4) |
| 25/45 (%55.6) | 2 Sayı | 22/45 (%48.9) |
| 6/18 (%33.3) | 3 Sayı | 6/21 (%28.6) |
| 19/22 (%86.4) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 38 | Ribaund | 37 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 24 | Asist | 21 |
| 6 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 0 |
| 9 | Top Kaybı | 10 |
| 17 | Faul | 17 |
| 112 | Verimlilik (PIR) | 83 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 05.01.2019OGM Ormanspor 87-74 İzmit Belediyespor
- 12.04.2019İzmit Belediyespor 87-84 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

