KBSL · 14. Hafta · 2018-2019 · 13 Ocak 2019 00:00
Fenerbahçe 2. çeyreği 25-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 20 | 12 | 26 | 15 | 73 |
| Fenerbahçe | 24 | 25 | 22 | 19 | 90 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.6 sezon ort. 74.0 | Tempo | 70.6 sezon ort. 70.5 |
| Hücum | ||
103.5 sezon ort. 100.1 | 100 hücumda sayı | 127.5 sezon ort. 113.1 |
45.0% sezon ort. 50.7% | eFG% | 66.1% sezon ort. 54.5% |
11.3% sezon ort. 18.0% | Top kaybı oranı | 14.4% sezon ort. 14.9% |
25.7% sezon ort. 26.8% | Hücum ribaundu % | 21.4% sezon ort. 33.9% |
40.0% sezon ort. 22.6% | Serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 21.7% |
16.7% sezon ort. 34.4% | Üçlük payı | 37.3% sezon ort. 32.8% |
| Savunma | ||
127.5 sezon ort. 96.8 | 100 savunmada yenen sayı | 103.5 sezon ort. 88.6 |
66.1% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 45.0% sezon ort. 43.8% |
14.4% sezon ort. 14.1% | Zorlanan top kaybı | 11.3% sezon ort. 16.1% |
21.4% sezon ort. 26.9% | Rakip hücum ribaundu % | 25.7% sezon ort. 21.9% |
25.4% sezon ort. 15.8% | Rakip serbest atış oranı | 40.0% sezon ort. 19.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 27 dk+12.8 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 19 dk+7.3 PIR
- Rebekah Jasmine Gardner OGM Ormanspor · 35 dk+6.9 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 25 dk+6.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 24 dk−8.5 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe · 23 dk−6.0 PIR
- Tiffany Simone Mitchell OGM Ormanspor · 37 dk−5.6 PIR
- Özge Özışık Fenerbahçe · 18 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ayşe Cora Yamaner 250 asist barajını geçti
- Tuğçe Canıtez 100 top çalma barajını geçti
- Naile Çırak 250 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 70.6 | 70.6 | 103.5 | 45.0% | 11.3% | 25.7% | 40.0% | 127.5 | 66.1% | 14.4% | 78.6% | 25.4% | -24.0 |
| Fenerbahçe | 70.6 | 70.6 | 127.5 | 66.1% | 14.4% | 21.4% | 25.4% | 103.5 | 45.0% | 11.3% | 74.3% | 40.0% | +24.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 26/60 (%43.3) | Saha İçi Şut | 32/59 (%54.2) |
| 24/50 (%48.0) | 2 Sayı | 18/37 (%48.6) |
| 2/10 (%20.0) | 3 Sayı | 14/22 (%63.6) |
| 19/24 (%79.2) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 31 | Ribaund | 32 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 18 | Asist | 24 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 11 |
| 11 | Faul | 21 |
| 80 | Verimlilik (PIR) | 113 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada OGM Ormanspor 0, Fenerbahçe 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 14.10.2018Fenerbahçe 79-62 OGM Ormanspor
- 12.01.2019OGM Ormanspor 73-90 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

