KBSL · 16. Hafta · 2018-2019 · 26 Ocak 2019 00:00

61 - 90

İzmit Belediyespor 3. çeyreği 24-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Kırçiçeği Bodrum | 14 | 14 | 11 | 22 | 61 |
| İzmit Belediyespor | 25 | 21 | 24 | 20 | 90 |
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.7 sezon ort. 75.7 | Tempo | 77.7 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
79.2 sezon ort. 74.0 | 100 hücumda sayı | 115.0 sezon ort. 98.4 |
44.9% sezon ort. 38.8% | eFG% | 58.6% sezon ort. 48.7% |
25.8% sezon ort. 25.1% | Top kaybı oranı | 15.7% sezon ort. 16.0% |
31.6% sezon ort. 25.7% | Hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 26.8% |
27.1% sezon ort. 26.1% | Serbest atış oranı | 17.1% sezon ort. 20.3% |
27.1% sezon ort. 24.8% | Üçlük payı | 32.9% sezon ort. 34.3% |
| Savunma | ||
115.0 sezon ort. 119.8 | 100 savunmada yenen sayı | 79.2 sezon ort. 101.3 |
58.6% sezon ort. 54.5% | Rakip eFG% | 44.9% sezon ort. 50.2% |
15.7% sezon ort. 11.4% | Zorlanan top kaybı | 25.8% sezon ort. 18.2% |
28.9% sezon ort. 36.0% | Rakip hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 30.2% |
17.1% sezon ort. 21.5% | Rakip serbest atış oranı | 27.1% sezon ort. 24.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Melek Selçok İzmit Belediyespor · 25 dk+11.4 PIR
- Büşra Turan Kırçiçeği Bodrum · 32 dk+10.6 PIR
- Aycan Birgül Aktaş Kırçiçeği Bodrum · 23 dk+10.1 PIR
- Marina Bas İzmit Belediyespor · 18 dk+7.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Beril Albayrak Berısha Kırçiçeği Bodrum · 29 dk−10.7 PIR
- Esma Çelen Türk Kırçiçeği Bodrum · 9 dk−5.9 PIR
- Nazlıcan Ölçek İzmit Belediyespor · 20 dk−5.1 PIR
- Ceyda Kozluca Kabaran İzmit Belediyespor · 11 dk−1.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Kırçiçeği Bodrum | 77.0 | 77.7 | 79.2 | 44.9% | 25.8% | 31.6% | 27.1% | 115.0 | 58.6% | 15.7% | 71.1% | 17.1% | -35.8 |
| İzmit Belediyespor | 78.3 | 77.7 | 115.0 | 58.6% | 15.7% | 28.9% | 17.1% | 79.2 | 44.9% | 25.8% | 68.4% | 27.1% | +35.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 25/59 (%42.4) | Saha İçi Şut | 36/70 (%51.4) |
| 22/43 (%51.2) | 2 Sayı | 26/47 (%55.3) |
| 3/16 (%18.8) | 3 Sayı | 10/23 (%43.5) |
| 8/16 (%50.0) | Serbest Atış | 8/12 (%66.7) |
| 39 | Ribaund | 37 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 21 | Asist | 25 |
| 6 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 2 |
| 23 | Top Kaybı | 14 |
| 13 | Faul | 17 |
| 63 | Verimlilik (PIR) | 113 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 26.10.2018İzmit Belediyespor 102-71 Kırçiçeği Bodrum
- 25.01.2019Kırçiçeği Bodrum 61-90 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.