KBSL · 13. Hafta · 2018-2019 · 6 Ocak 2019 00:00
Botaş 4. çeyreği 35-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Kırçiçeği Bodrum | 11 | 11 | 12 | 11 | 45 |
| Botaş | 19 | 22 | 13 | 35 | 89 |
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.2 sezon ort. 75.9 | Tempo | 72.2 sezon ort. 71.2 |
| Hücum | ||
63.0 sezon ort. 74.7 | 100 hücumda sayı | 121.8 sezon ort. 98.8 |
38.0% sezon ort. 39.1% | eFG% | 59.3% sezon ort. 47.7% |
30.0% sezon ort. 25.0% | Top kaybı oranı | 13.1% sezon ort. 15.5% |
31.6% sezon ort. 25.7% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 27.8% |
18.5% sezon ort. 26.4% | Serbest atış oranı | 10.0% sezon ort. 21.2% |
24.1% sezon ort. 24.9% | Üçlük payı | 38.6% sezon ort. 36.4% |
| Savunma | ||
121.8 sezon ort. 119.6 | 100 savunmada yenen sayı | 63.0 sezon ort. 89.6 |
59.3% sezon ort. 54.5% | Rakip eFG% | 38.0% sezon ort. 44.4% |
13.1% sezon ort. 11.5% | Zorlanan top kaybı | 30.0% sezon ort. 18.4% |
33.3% sezon ort. 35.8% | Rakip hücum ribaundu % | 31.6% sezon ort. 28.1% |
10.0% sezon ort. 21.7% | Rakip serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 21.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Büşra Akbaş Botaş · 19 dk+11.8 PIR
- Melis Gülcan Botaş · 25 dk+11.5 PIR
- Erdenay Topçu Botaş · 17 dk+8.1 PIR
- Claudia Monica Cuic Botaş · 16 dk+7.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Milana Zivadinovic Kırçiçeği Bodrum · 35 dk−10.8 PIR
- Begüm Taşkın Kırçiçeği Bodrum · 17 dk−8.2 PIR
- Kübra Erat Botaş · 17 dk−4.9 PIR
- Aycan Birgül Aktaş Kırçiçeği Bodrum · 19 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Claudia Monica Cuic 100 asist barajını geçti
- Melis Gülcan 50 top çalma barajını geçti
- Milana Zivadinovic 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Kırçiçeği Bodrum | 71.4 | 72.2 | 63.0 | 38.0% | 30.0% | 31.6% | 18.5% | 121.8 | 59.3% | 13.1% | 66.7% | 10.0% | -58.8 |
| Botaş | 73.1 | 72.2 | 121.8 | 59.3% | 13.1% | 33.3% | 10.0% | 63.0 | 38.0% | 30.0% | 68.4% | 18.5% | +58.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Kırçiçeği Bodrum | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 19/54 (%35.2) | Saha İçi Şut | 37/70 (%52.9) |
| 16/41 (%39.0) | 2 Sayı | 28/43 (%65.1) |
| 3/13 (%23.1) | 3 Sayı | 9/27 (%33.3) |
| 4/10 (%40.0) | Serbest Atış | 6/7 (%85.7) |
| 34 | Ribaund | 37 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 13 | Asist | 28 |
| 5 | Top Çalma | 14 |
| 2 | Blok | 3 |
| 25 | Top Kaybı | 11 |
| 15 | Faul | 17 |
| 33 | Verimlilik (PIR) | 126 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 05.01.2019Kırçiçeği Bodrum 45-89 Botaş
- 12.04.2019Botaş 99-43 Kırçiçeği Bodrum
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

