KBSL · 21. Hafta · 2018-2019 · 9 Mart 2019 00:00
Hatay BŞB. maçı 8 sayı farkla kazandı. OGM Ormanspor ikinci yarıda 35-34 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 14 | 15 | 13 | 22 | 64 |
| Hatay BŞB. | 23 | 15 | 9 | 25 | 72 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.7 sezon ort. 74.0 | Tempo | 69.7 sezon ort. 73.4 |
| Hücum | ||
90.1 sezon ort. 100.6 | 100 hücumda sayı | 105.2 sezon ort. 106.2 |
42.9% sezon ort. 50.7% | eFG% | 52.9% sezon ort. 50.4% |
18.2% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 12.7% sezon ort. 14.5% |
18.8% sezon ort. 27.0% | Hücum ribaundu % | 26.3% sezon ort. 29.7% |
28.6% sezon ort. 23.0% | Serbest atış oranı | 1.5% sezon ort. 20.8% |
37.5% sezon ort. 33.7% | Üçlük payı | 42.6% sezon ort. 37.7% |
| Savunma | ||
105.2 sezon ort. 97.6 | 100 savunmada yenen sayı | 90.1 sezon ort. 92.4 |
52.9% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 42.9% sezon ort. 45.9% |
12.7% sezon ort. 14.1% | Zorlanan top kaybı | 18.2% sezon ort. 17.6% |
26.3% sezon ort. 26.8% | Rakip hücum ribaundu % | 18.8% sezon ort. 26.1% |
1.5% sezon ort. 16.6% | Rakip serbest atış oranı | 28.6% sezon ort. 26.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 36 dk+11.2 PIR
- Gizem Başaran Turan Hatay BŞB. · 18 dk+10.8 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 37 dk+9.1 PIR
- Marie Ruzickova OGM Ormanspor · 40 dk+7.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 30 dk−11.2 PIR
- Miray Şahin OGM Ormanspor · 21 dk−8.4 PIR
- Naile Çırak OGM Ormanspor · 34 dk−6.1 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 34 dk−5.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Başaran Turan 100. maçına çıktı
- Gizem Başaran Turan 25 blok barajını geçti
- Marie Ruzickova 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 71.0 | 69.7 | 90.1 | 42.9% | 18.2% | 18.8% | 28.6% | 105.2 | 52.9% | 12.7% | 73.7% | 1.5% | -15.1 |
| Hatay BŞB. | 68.4 | 69.7 | 105.2 | 52.9% | 12.7% | 26.3% | 1.5% | 90.1 | 42.9% | 18.2% | 81.3% | 28.6% | +15.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 21/56 (%37.5) | Saha İçi Şut | 31/68 (%45.6) |
| 15/35 (%42.9) | 2 Sayı | 21/39 (%53.8) |
| 6/21 (%28.6) | 3 Sayı | 10/29 (%34.5) |
| 16/16 (%100.0) | Serbest Atış | 0/1 (%0.0) |
| 34 | Ribaund | 36 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 14 | Asist | 21 |
| 9 | Top Çalma | 10 |
| 0 | Blok | 4 |
| 14 | Top Kaybı | 10 |
| 7 | Faul | 18 |
| 72 | Verimlilik (PIR) | 95 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada OGM Ormanspor 0, Hatay BŞB. 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 08.12.2018Hatay BŞB. 73-70 OGM Ormanspor
- 08.03.2019OGM Ormanspor 64-72 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

