KBSL · 20. Hafta · 2018-2019 · 24 Şubat 2019 00:00
OGM Ormanspor 3. çeyreği 24-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 19 | 15 | 11 | 18 | 63 |
| OGM Ormanspor | 15 | 21 | 24 | 28 | 88 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.0 sezon ort. 74.2 | Tempo | 73.0 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
87.0 sezon ort. 81.1 | 100 hücumda sayı | 119.5 sezon ort. 99.5 |
39.4% sezon ort. 38.2% | eFG% | 65.6% sezon ort. 49.9% |
12.0% sezon ort. 17.1% | Top kaybı oranı | 17.4% sezon ort. 17.8% |
37.3% sezon ort. 28.2% | Hücum ribaundu % | 24.1% sezon ort. 26.8% |
1.3% sezon ort. 21.6% | Serbest atış oranı | 9.4% sezon ort. 23.7% |
35.0% sezon ort. 29.4% | Üçlük payı | 25.0% sezon ort. 34.2% |
| Savunma | ||
119.5 sezon ort. 110.1 | 100 savunmada yenen sayı | 87.0 sezon ort. 98.2 |
65.6% sezon ort. 52.5% | Rakip eFG% | 39.4% sezon ort. 47.5% |
17.4% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 12.0% sezon ort. 14.2% |
24.1% sezon ort. 37.8% | Rakip hücum ribaundu % | 37.3% sezon ort. 26.2% |
9.4% sezon ort. 23.7% | Rakip serbest atış oranı | 1.3% sezon ort. 16.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Yasemin Güneş İstanbul Üniversitesi · 35 dk+15.8 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 32 dk+13.7 PIR
- Marie Ruzickova OGM Ormanspor · 35 dk+6.7 PIR
- Miray Şahin OGM Ormanspor · 21 dk+6.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kardelen Gezgin İstanbul Üniversitesi · 15 dk−7.2 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu OGM Ormanspor · 16 dk−4.7 PIR
- Aminata Fall İstanbul Üniversitesi · 35 dk−1.2 PIR
- Şevval Akalan İstanbul Üniversitesi · 28 dk−0.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 72.4 | 73.0 | 87.0 | 39.4% | 12.0% | 37.3% | 1.3% | 119.5 | 65.6% | 17.4% | 75.9% | 9.4% | -32.5 |
| OGM Ormanspor | 73.6 | 73.0 | 119.5 | 65.6% | 17.4% | 24.1% | 9.4% | 87.0 | 39.4% | 12.0% | 62.7% | 1.3% | +32.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 27/80 (%33.8) | Saha İçi Şut | 37/64 (%57.8) |
| 18/52 (%34.6) | 2 Sayı | 27/48 (%56.3) |
| 9/28 (%32.1) | 3 Sayı | 10/16 (%62.5) |
| 0/1 (%0.0) | Serbest Atış | 4/6 (%66.7) |
| 41 | Ribaund | 39 |
| 19 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 15 | Asist | 21 |
| 8 | Top Çalma | 4 |
| 4 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 14 |
| 11 | Faul | 9 |
| 66 | Verimlilik (PIR) | 111 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada İstanbul Üniversitesi 0, OGM Ormanspor 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 30.11.2018OGM Ormanspor 95-53 İstanbul Üniversitesi
- 23.02.2019İstanbul Üniversitesi 63-88 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

