KBSL · 15. Hafta · 2018-2019 · 20 Ocak 2019 00:00

79 - 72
UZ
Maç normal süreyi 66-66 berabere tamamladı; Canik BLD. uzatmada 13-6 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Canik BLD. | 20 | 21 | 10 | 15 | 13 | 79 |
| İstanbul Üniversitesi | 20 | 19 | 16 | 11 | 6 | 72 |
| Canik BLD. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.6 sezon ort. 80.6 | Tempo | 79.6 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
98.8 sezon ort. 85.2 | 100 hücumda sayı | 90.8 sezon ort. 80.9 |
46.5% sezon ort. 42.3% | eFG% | 38.4% sezon ort. 38.2% |
18.6% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 14.7% sezon ort. 17.0% |
37.8% sezon ort. 25.3% | Hücum ribaundu % | 32.0% sezon ort. 28.4% |
25.4% sezon ort. 17.2% | Serbest atış oranı | 40.6% sezon ort. 19.8% |
38.0% sezon ort. 38.9% | Üçlük payı | 34.8% sezon ort. 29.5% |
| Savunma | ||
90.8 sezon ort. 117.9 | 100 savunmada yenen sayı | 98.8 sezon ort. 110.9 |
38.4% sezon ort. 54.7% | Rakip eFG% | 46.5% sezon ort. 53.3% |
14.7% sezon ort. 12.7% | Zorlanan top kaybı | 18.6% sezon ort. 16.3% |
32.0% sezon ort. 36.1% | Rakip hücum ribaundu % | 37.8% sezon ort. 37.4% |
40.6% sezon ort. 15.8% | Rakip serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 23.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Deniz Çolakoğlu Canik BLD. · 45 dk+9.5 PIR
- Dilara Tongar Canik BLD. · 45 dk+8.9 PIR
- Candide Öztürk Canik BLD. · 26 dk+6.3 PIR
- Imani Leshae Watkins İstanbul Üniversitesi · 45 dk+4.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kai Afi James Canik BLD. · 21 dk−10.6 PIR
- Gülse Uğur İstanbul Üniversitesi · 37 dk−10.0 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Canik BLD. · 43 dk−5.3 PIR
- Hande Güven İstanbul Üniversitesi · 14 dk−2.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik BLD. | 79.9 | 79.6 | 98.8 | 46.5% | 18.6% | 37.8% | 25.4% | 90.8 | 38.4% | 14.7% | 68.0% | 40.6% | +8.1 |
| İstanbul Üniversitesi | 79.3 | 79.6 | 90.8 | 38.4% | 14.7% | 32.0% | 40.6% | 98.8 | 46.5% | 18.6% | 62.2% | 25.4% | -8.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik BLD. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 29/71 (%40.8) | Saha İçi Şut | 24/69 (%34.8) |
| 21/44 (%47.7) | 2 Sayı | 19/45 (%42.2) |
| 8/27 (%29.6) | 3 Sayı | 5/24 (%20.8) |
| 13/18 (%72.2) | Serbest Atış | 19/28 (%67.9) |
| 51 | Ribaund | 44 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 19 | Asist | 8 |
| 8 | Top Çalma | 12 |
| 1 | Blok | 0 |
| 18 | Top Kaybı | 14 |
| 19 | Faul | 19 |
| 93 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Canik BLD. 4, İstanbul Üniversitesi 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 20.10.2018İstanbul Üniversitesi 66-76 Canik BLD.
- 19.01.2019Canik BLD. 79-72 İstanbul Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.