KBSL · 12. Hafta · 2018-2019 · 30 Aralık 2018 00:00

80 - 49

Hatay BŞB. 3. çeyreği 28-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 23 | 14 | 28 | 15 | 80 |
| İstanbul Üniversitesi | 12 | 14 | 10 | 13 | 49 |
| Hatay BŞB. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.5 sezon ort. 73.3 | Tempo | 73.5 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
109.8 sezon ort. 106.0 | 100 hücumda sayı | 66.1 sezon ort. 81.9 |
56.2% sezon ort. 50.3% | eFG% | 33.1% sezon ort. 38.4% |
20.5% sezon ort. 14.2% | Top kaybı oranı | 21.1% sezon ort. 16.8% |
44.1% sezon ort. 29.1% | Hücum ribaundu % | 32.0% sezon ort. 28.4% |
16.9% sezon ort. 20.2% | Serbest atış oranı | 10.3% sezon ort. 21.1% |
35.4% sezon ort. 38.0% | Üçlük payı | 36.8% sezon ort. 29.4% |
| Savunma | ||
66.1 sezon ort. 93.3 | 100 savunmada yenen sayı | 109.8 sezon ort. 110.4 |
33.1% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 56.2% sezon ort. 52.9% |
21.1% sezon ort. 17.5% | Zorlanan top kaybı | 20.5% sezon ort. 16.2% |
32.0% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 44.1% sezon ort. 37.1% |
10.3% sezon ort. 27.0% | Rakip serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 23.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 28 dk+21.5 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 20 dk+6.7 PIR
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 22 dk+6.5 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 36 dk+6.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Yasemin Güneş İstanbul Üniversitesi · 34 dk−8.3 PIR
- Gizem Başaran Turan Hatay BŞB. · 20 dk−8.0 PIR
- Şevval Akalan İstanbul Üniversitesi · 22 dk−7.4 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Hatay BŞB. · 20 dk−6.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 72.8 | 73.5 | 109.8 | 56.2% | 20.5% | 44.1% | 16.9% | 66.1 | 33.1% | 21.1% | 68.0% | 10.3% | +43.7 |
| İstanbul Üniversitesi | 74.1 | 73.5 | 66.1 | 33.1% | 21.1% | 32.0% | 10.3% | 109.8 | 56.2% | 20.5% | 55.9% | 16.9% | -43.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 32/65 (%49.2) | Saha İçi Şut | 19/68 (%27.9) |
| 23/42 (%54.8) | 2 Sayı | 12/43 (%27.9) |
| 9/23 (%39.1) | 3 Sayı | 7/25 (%28.0) |
| 7/11 (%63.6) | Serbest Atış | 4/7 (%57.1) |
| 49 | Ribaund | 35 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 23 | Asist | 14 |
| 12 | Top Çalma | 8 |
| 4 | Blok | 0 |
| 18 | Top Kaybı | 19 |
| 13 | Faul | 14 |
| 113 | Verimlilik (PIR) | 35 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Hatay BŞB. 4, İstanbul Üniversitesi 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 29.12.2018Hatay BŞB. 80-49 İstanbul Üniversitesi
- 06.04.2019İstanbul Üniversitesi 63-83 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.