KBSL · 17. Hafta · 2018-2019 · 3 Şubat 2019 00:00
Beşiktaş maçı 8 sayı farkla kazandı. Hatay BŞB. ikinci yarıda 39-38 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 18 | 22 | 20 | 18 | 78 |
| Hatay BŞB. | 10 | 21 | 21 | 18 | 70 |
| Beşiktaş | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.5 sezon ort. 76.3 | Tempo | 74.5 sezon ort. 73.2 |
| Hücum | ||
106.0 sezon ort. 107.2 | 100 hücumda sayı | 92.9 sezon ort. 106.7 |
50.7% sezon ort. 50.0% | eFG% | 42.2% sezon ort. 50.8% |
7.4% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 14.2% sezon ort. 14.4% |
18.6% sezon ort. 29.3% | Hücum ribaundu % | 22.5% sezon ort. 29.9% |
21.7% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 29.7% sezon ort. 19.7% |
27.5% sezon ort. 36.1% | Üçlük payı | 32.8% sezon ort. 38.1% |
| Savunma | ||
92.9 sezon ort. 98.1 | 100 savunmada yenen sayı | 106.0 sezon ort. 91.8 |
42.2% sezon ort. 49.9% | Rakip eFG% | 50.7% sezon ort. 45.6% |
14.2% sezon ort. 18.3% | Zorlanan top kaybı | 7.4% sezon ort. 18.0% |
22.5% sezon ort. 27.0% | Rakip hücum ribaundu % | 18.6% sezon ort. 26.2% |
29.7% sezon ort. 21.2% | Rakip serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 26.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Beşiktaş · 27 dk+6.5 PIR
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 35 dk+6.3 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 28 dk+5.0 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş · 34 dk+5.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams Hatay BŞB. · 39 dk−14.1 PIR
- Esra Erden Atacan Beşiktaş · 24 dk−10.0 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Beşiktaş · 9 dk−7.0 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Hatay BŞB. · 32 dk−2.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Riquna Uneik Williams 500 sayı barajını geçti
- Riquna Uneik Williams 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 73.6 | 74.5 | 106.0 | 50.7% | 7.4% | 18.6% | 21.7% | 92.9 | 42.2% | 14.2% | 77.5% | 29.7% | +13.1 |
| Hatay BŞB. | 75.4 | 74.5 | 92.9 | 42.2% | 14.2% | 22.5% | 29.7% | 106.0 | 50.7% | 7.4% | 81.4% | 21.7% | -13.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 31/69 (%44.9) | Saha İçi Şut | 24/64 (%37.5) |
| 23/50 (%46.0) | 2 Sayı | 18/43 (%41.9) |
| 8/19 (%42.1) | 3 Sayı | 6/21 (%28.6) |
| 8/15 (%53.3) | Serbest Atış | 16/19 (%84.2) |
| 39 | Ribaund | 44 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 20 | Asist | 16 |
| 9 | Top Çalma | 1 |
| 2 | Blok | 0 |
| 6 | Top Kaybı | 12 |
| 18 | Faul | 15 |
| 97 | Verimlilik (PIR) | 76 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Beşiktaş 3, Hatay BŞB. 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 03.11.2018Hatay BŞB. 88-72 Beşiktaş
- 02.02.2019Beşiktaş 78-70 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

