KBSL · 16. Hafta · 2018-2019 · 26 Ocak 2019 00:00

104 - 69

Hatay BŞB. ilk çeyreği 34-19 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 34 | 20 | 31 | 19 | 104 |
| Canik BLD. | 19 | 14 | 18 | 18 | 69 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.4 sezon ort. 73.3 | Tempo | 73.4 sezon ort. 80.8 |
| Hücum | ||
142.8 sezon ort. 104.8 | 100 hücumda sayı | 93.3 sezon ort. 85.4 |
58.8% sezon ort. 50.1% | eFG% | 54.3% sezon ort. 42.1% |
5.6% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 18.4% sezon ort. 17.8% |
41.5% sezon ort. 29.1% | Hücum ribaundu % | 6.7% sezon ort. 26.3% |
13.8% sezon ort. 20.4% | Serbest atış oranı | 15.5% sezon ort. 17.6% |
47.5% sezon ort. 37.5% | Üçlük payı | 27.6% sezon ort. 39.2% |
| Savunma | ||
93.3 sezon ort. 92.3 | 100 savunmada yenen sayı | 142.8 sezon ort. 116.0 |
54.3% sezon ort. 45.5% | Rakip eFG% | 58.8% sezon ort. 54.0% |
18.4% sezon ort. 17.6% | Zorlanan top kaybı | 5.6% sezon ort. 13.1% |
6.7% sezon ort. 26.5% | Rakip hücum ribaundu % | 41.5% sezon ort. 35.7% |
15.5% sezon ort. 26.8% | Rakip serbest atış oranı | 13.8% sezon ort. 16.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 28 dk+11.9 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Hatay BŞB. · 14 dk+8.0 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Hatay BŞB. · 15 dk+7.7 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 18 dk+6.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Candide Öztürk Canik BLD. · 15 dk−5.5 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Hatay BŞB. · 21 dk−4.4 PIR
- Yeliz Doğan Hatay BŞB. · 11 dk−2.7 PIR
- Sequoia Antrice Holmes Canik BLD. · 37 dk−2.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 72.8 | 73.4 | 142.8 | 58.8% | 5.6% | 41.5% | 13.8% | 93.3 | 54.3% | 18.4% | 93.3% | 15.5% | +49.5 |
| Canik BLD. | 74.0 | 73.4 | 93.3 | 54.3% | 18.4% | 6.7% | 15.5% | 142.8 | 58.8% | 5.6% | 58.5% | 13.8% | -49.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Canik BLD. |
|---|---|---|
| 40/80 (%50.0) | Saha İçi Şut | 29/58 (%50.0) |
| 26/42 (%61.9) | 2 Sayı | 24/42 (%57.1) |
| 14/38 (%36.8) | 3 Sayı | 5/16 (%31.3) |
| 10/11 (%90.9) | Serbest Atış | 6/9 (%66.7) |
| 45 | Ribaund | 26 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 2 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 28 | Asist | 17 |
| 8 | Top Çalma | 2 |
| 1 | Blok | 0 |
| 5 | Top Kaybı | 14 |
| 12 | Faul | 10 |
| 140 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Hatay BŞB. 9, Canik BLD. 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 27.10.2018Canik BLD. 57-81 Hatay BŞB.
- 25.01.2019Hatay BŞB. 104-69 Canik BLD.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.