KBSL · 18. Hafta · 2018-2019 · 10 Şubat 2019 00:00

86 - 72

Hatay BŞB. 2. çeyreği 23-13 kazanarak farkı açtı. İzmit Belediyespor ikinci yarıda 40-37 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 26 | 23 | 15 | 22 | 86 |
| İzmit Belediyespor | 19 | 13 | 18 | 22 | 72 |
| Hatay BŞB. | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.6 sezon ort. 73.2 | Tempo | 74.6 sezon ort. 76.4 |
| Hücum | ||
114.6 sezon ort. 105.8 | 100 hücumda sayı | 97.0 sezon ort. 99.1 |
51.4% sezon ort. 50.4% | eFG% | 42.3% sezon ort. 49.4% |
13.5% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 14.9% sezon ort. 16.0% |
35.0% sezon ort. 29.4% | Hücum ribaundu % | 34.2% sezon ort. 26.6% |
22.9% sezon ort. 20.0% | Serbest atış oranı | 32.3% sezon ort. 19.7% |
42.9% sezon ort. 37.7% | Üçlük payı | 26.2% sezon ort. 34.5% |
| Savunma | ||
97.0 sezon ort. 92.2 | 100 savunmada yenen sayı | 114.6 sezon ort. 99.9 |
42.3% sezon ort. 45.9% | Rakip eFG% | 51.4% sezon ort. 49.9% |
14.9% sezon ort. 17.7% | Zorlanan top kaybı | 13.5% sezon ort. 18.7% |
34.2% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 35.0% sezon ort. 30.0% |
32.3% sezon ort. 26.1% | Rakip serbest atış oranı | 22.9% sezon ort. 24.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams Hatay BŞB. · 31 dk+20.8 PIR
- Gizem Başaran Turan Hatay BŞB. · 36 dk+12.5 PIR
- Alexa Nicole Hart İzmit Belediyespor · 33 dk+11.4 PIR
- Merve Aydın Özbek Hatay BŞB. · 30 dk+7.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 35 dk−6.8 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 40 dk−5.8 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 32 dk−5.2 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Hatay BŞB. · 10 dk−1.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 75.0 | 74.6 | 114.6 | 51.4% | 13.5% | 35.0% | 22.9% | 97.0 | 42.3% | 14.9% | 65.8% | 32.3% | +17.6 |
| İzmit Belediyespor | 74.2 | 74.6 | 97.0 | 42.3% | 14.9% | 34.2% | 32.3% | 114.6 | 51.4% | 13.5% | 65.0% | 22.9% | -17.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 30/70 (%42.9) | Saha İçi Şut | 25/65 (%38.5) |
| 18/40 (%45.0) | 2 Sayı | 20/48 (%41.7) |
| 12/30 (%40.0) | 3 Sayı | 5/17 (%29.4) |
| 14/16 (%87.5) | Serbest Atış | 17/21 (%81.0) |
| 39 | Ribaund | 39 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 27 | Asist | 22 |
| 8 | Top Çalma | 2 |
| 5 | Blok | 6 |
| 12 | Top Kaybı | 13 |
| 21 | Faul | 16 |
| 111 | Verimlilik (PIR) | 84 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 09.11.2018İzmit Belediyespor 67-76 Hatay BŞB.
- 09.02.2019Hatay BŞB. 86-72 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.