KBSL · 19. Hafta · 2018-2019 · 17 Şubat 2019 00:00
Fenerbahçe 3. çeyreği 32-19 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 23 | 23 | 32 | 22 | 100 |
| Hatay BŞB. | 17 | 19 | 19 | 10 | 65 |
| Fenerbahçe | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.3 sezon ort. 70.4 | Tempo | 73.3 sezon ort. 73.3 |
| Hücum | ||
134.5 sezon ort. 112.9 | 100 hücumda sayı | 89.9 sezon ort. 106.7 |
69.5% sezon ort. 54.4% | eFG% | 43.0% sezon ort. 50.8% |
14.0% sezon ort. 14.9% | Top kaybı oranı | 10.4% sezon ort. 14.5% |
17.4% sezon ort. 33.9% | Hücum ribaundu % | 12.5% sezon ort. 30.2% |
32.2% sezon ort. 21.5% | Serbest atış oranı | 18.8% sezon ort. 20.1% |
37.3% sezon ort. 32.8% | Üçlük payı | 42.2% sezon ort. 37.7% |
| Savunma | ||
89.9 sezon ort. 89.0 | 100 savunmada yenen sayı | 134.5 sezon ort. 90.7 |
43.0% sezon ort. 43.9% | Rakip eFG% | 69.5% sezon ort. 44.9% |
10.4% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 14.0% sezon ort. 17.8% |
12.5% sezon ort. 22.3% | Rakip hücum ribaundu % | 17.4% sezon ort. 26.1% |
18.8% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 32.2% sezon ort. 26.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bria Nicole Hartley Fenerbahçe · 22 dk+18.9 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 28 dk+8.1 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Hatay BŞB. · 25 dk+5.0 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe · 20 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marica Gajic Hatay BŞB. · 34 dk−9.2 PIR
- Gizem Başaran Turan Hatay BŞB. · 15 dk−8.2 PIR
- Riquna Uneik Williams Hatay BŞB. · 21 dk−8.1 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Hatay BŞB. · 10 dk−5.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 74.4 | 73.3 | 134.5 | 69.5% | 14.0% | 17.4% | 32.2% | 89.9 | 43.0% | 10.4% | 87.5% | 18.8% | +44.6 |
| Hatay BŞB. | 72.3 | 73.3 | 89.9 | 43.0% | 10.4% | 12.5% | 18.8% | 134.5 | 69.5% | 14.0% | 82.6% | 32.2% | -44.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 35/59 (%59.3) | Saha İçi Şut | 24/64 (%37.5) |
| 23/37 (%62.2) | 2 Sayı | 17/37 (%45.9) |
| 12/22 (%54.5) | 3 Sayı | 7/27 (%25.9) |
| 18/19 (%94.7) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 39 | Ribaund | 24 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 26 | Asist | 19 |
| 6 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 8 |
| 11 | Faul | 19 |
| 136 | Verimlilik (PIR) | 66 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada Fenerbahçe 11, Hatay BŞB. 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 24.11.2018Hatay BŞB. 72-67 Fenerbahçe
- 16.02.2019Fenerbahçe 100-65 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

