WbInsight

KBSL · 22. Hafta · 2018-2019 · 16 Mart 2019 00:00

Mersin BŞB. logosu
Mersin BŞB.

79 - 80

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; OGM Ormanspor Mersin BŞB. karşısında 1 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Mersin BŞB.1227261479
OGM Ormanspor2120172280
Dört Faktör
Mersin BŞB.KategoriOGM Ormanspor
Tempo
73.6
sezon ort. 75.2
Tempo
73.6
sezon ort. 73.9
Hücum
105.9
sezon ort. 108.3
100 hücumda sayı
110.2
sezon ort. 99.8
52.3%
sezon ort. 52.4%
eFG%
57.5%
sezon ort. 50.2%
11.3%
sezon ort. 16.1%
Top kaybı oranı
14.2%
sezon ort. 17.9%
13.2%
sezon ort. 30.8%
Hücum ribaundu %
16.7%
sezon ort. 27.1%
23.4%
sezon ort. 26.6%
Serbest atış oranı
25.0%
sezon ort. 23.1%
39.1%
sezon ort. 37.6%
Üçlük payı
26.7%
sezon ort. 34.1%
Savunma
110.2
sezon ort. 90.6
100 savunmada yenen sayı
105.9
sezon ort. 97.5
57.5%
sezon ort. 44.1%
Rakip eFG%
52.3%
sezon ort. 47.0%
14.2%
sezon ort. 18.8%
Zorlanan top kaybı
11.3%
sezon ort. 14.2%
16.7%
sezon ort. 30.9%
Rakip hücum ribaundu %
13.2%
sezon ort. 27.2%
25.0%
sezon ort. 22.9%
Rakip serbest atış oranı
23.4%
sezon ort. 15.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.